Oliwia z "Love Island" pokazała, jak wygląda trening modelek. Celebrytka intensywnie ćwiczy na siłowni

Oliwia Miśkiewicz zyskała rozgłos dzięki udziałowi w pierwszej polskiej edycji reality show "Love Island". Celebrytka pracuje w modelingu, dlatego musi restrykcyjnie przestrzegać zasad treningowych. Jak ćwiczy?

Oliwia Miśkiewicz postanowiła podzielić się z fanami, jak wyglądają jej treningi. Była uczestniczka "Love Island" intensywnie ćwiczy i stara się regularnie odwiedzać siłownię. Niedawno ruszyła z kanałem na platformie Youtube, gdzie udostępniła materiał wideo z ostatnich zajęć kardio

 

Oliwia Miśkiewicz zdradziła, jak wygląda trening, który ćwiczą modelki

W jaki sposób dziewczyny pracujące w modelingu dbają o swoją sylwetkę? Przede wszystkim pamiętają o diecie i odpowiednich ćwiczeniach. Oliwia postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, jak trenuje na siłowni. Celebrytka zaczyna od krótkiego biegu na bieżni, aby rozgrzać ciało. Następnym krokiem są przysiady z wykorzystaniem taśm treningowych, umieszczonych nad kolanami. Trzecie ćwiczenie polega na podnoszeniu po skosie nogi w klęku podpartym. Tę figurę najlepiej wykonać na treningowej ławeczce.

Kolejne w kolejce są przysiady boczne. Pamiętaj jednak o zachowaniu prawidłowej postawy w taki sposób, aby trzymać prosty kręgosłup. Później przychodzi czas na przysiady z kettlebell - coraz popularniejszym obciążeniem, którego ciężar można dobrać do swoich możliwości. Ostatnim ćwiczeniem są wypady nogą w tył. W momencie, gdy trzymasz wyprostowaną nogę w tyle, wypchnij ręce do przodu, ustawiając je równolegle do podłogi. Gdy noga wraca na miejsce, ręce ściągaj do siebie. 

 

Przedstawiony przez Miśkiewicz trening kardio doskonale działa na mięśnie nóg oraz pośladków. To świetny sposób na wyrzeźbienie tych części ciała. Fanki zostawiają komentarze na Instagramie chwaląc Oliwię za pomysł z nagrywaniem ćwiczeń - porcja motywacji od idolki jest niezastąpiona.

Skuteczny trening pośladków na siłowni? Zobacz naszą propozycję ćwiczeń: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.