Anna Dziedzic pokazała efektywny trening na wysmuklenie ciała. Te proste ćwiczenia możesz wykonać samodzielnie w domu

Anna Dziedzic rozpoczyna tydzień od kolejnej porcji zajęć. Chcesz wysmuklć ciało? Koniecznie wypróbuj treningu polecanego przez instruktorkę. To idealne zajęcia dla osób, które nie lubią odwiedzać siłowni - wszystkie ćwiczenia możesz wykonać w domu.

Anna Dziedzic nie zwalnia tempa i początek tygodnia zaczyna od domowego treningu. Instruktorka personalna poleca ćwiczenia, których regularne powtarzanie pomoże wysmuklić całą sylwetkę. Odpoczęłyście w weekend? Mięśnie zregenerowane? Trening - czas, start! 

 

Anna Dziedzic przedstawia trening wysmuklający ciało

Do wykonania tych ćwiczeń potrzebujesz jedynie ciężarków oraz slide dysków, które poleca Anna. Slide dyski pomagają zachować równowagę i urozmaicają zajęcia. Dzięki akcesoriom łatwiej zachowasz równowagę i pewniej wykonasz kolejne ruchy. Pokazany przez Dziedzic trening składa się z następujących ćwiczeń:

  • Wypady nogą w tył, trzymając w rękach ciężarki, które zapewniają pogłębioną pracę mięśni.
  • Przysiady w rozkroku, z podnoszeniem ciężarków nad głowę na wyprostowanych rękach.
  • Wypady nogą w tył, przy użyciu slide dysku, do wykonania ślizgu.
  • Deska z uniesioną jedną nogą nad podłoże.

Pokazane przez Annę figury doskonale sprawdzą się, gdy chcemy pozbyć się nadprogramowej warstwy tłuszczu, a naszym celem jest smukła figura na wakacje. Wykorzystanie wspomnianych ciężarków pomaga efektywniej kształtować mięśnie - obciążenie możemy również zastąpić zwykłymi butelkami z wodą. Jeśli chcesz szybko schudnąć, wypróbuj przeplatać różne formy treningowe - polecane ćwiczenia Anny możesz wykonywać na zmianę z naszym treningiem turbospalania:

 

Ćwiczenia o różnym stopniu trudności pomogą w odpowiednim przygotowaniu ciała. W taki sposób unikniesz zakwasów. Pamiętaj też, aby robić sobie przerwy i prawidłowe rozgrzewki. 

Anna Dziedzic motywuje do zdrowego trybu życia

Działalność trenerki to nie tylko intensywne ćwiczenia. Dziedzic posiada własną linię zdrowych, słodkich przekąsek, które postanowiłyśmy przetestować. Na uwagę zasługuje skład batonów, w którym nie znajdziemy cukrów. Na Instagramie Anny znajdziemy również propozycje apetycznie wyglądających fit posiłków, które dostarczą witamin i energii potrzebnej do treningów.

Treningi z gumą zyskują coraz większą popularność. Zobacz, jak wygląda rozgrzewka z gumami treningowymi, zaproponowana przez Kasię Dziurską: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.