Cristiano Ronaldo pokazał, jak wygląda trening gwiazdy sportu. Piłkarzowi na siłowni towarzyszyły dzieci

Cristiano Ronaldo, jak na sportowca przystało, nieustannie pilnuje swojej formy. Doskonała kondycja piłkarza to zasługa wieloletnich treningów. W nowym wpisie na Instagramie Cristiano pokazał, jak ćwiczy na siłowni z całą obstawą.

Cristiano Ronaldo cały czas dba o to, aby utrzymać kondycję na najwyższym poziomie. Nawet czas spędzony z dziećmi może być urozmaicony o trening, który piłkarz wykona wspólnie ze swoimi pociechami. Najmłodsi pilnują, aby tata nie pominął żadnego powtórzenia. 

 

Cristiano Ronaldo pokazał wideo z siłowni

Gwiazda wykonuje kolejne powtórzenia brzuszków z wykorzystaniem piłki treningowej. Cristiano zaznacza, że jeśli chodzi o treningi - nie ma wymówek! Czy Ronaldo przekaże swoim dzieciom miłość do sportu? Fani zachwycają się uroczym nagraniem, na którym maluchy podziwiają trenującego tatę.

Najlepszy tata na świecie!
Brawo, praca i zabawa w jednym.
Legenda.

- czytamy pod wrzuconym przez Cristiano nagraniem. Obecność dzieci na sali treningowej to dodatkowa motywacja do działania i pokazania wytrwałości - tata ćwiczy i się nie poddaje! 

Jak Cristiano Ronaldo dba o zachowanie formy?

Utrzymanie kondycji i zdrowia to u sportowców to priorytet. Ronaldo sam przyznał, że sam talent nie wystarczy - dobre wyniki w grze to lata ciężkiej pracy, przygotowań oraz samokontroli i pilnowania diety. Zachwycającą sylwetkę gwiazdor zawdzięcza wykluczeniu z jadłospisu oleju oraz soli. W menu piłkarza znajdziemy dużo makaronu i kurczaka. Co ciekawe, Cristiano pije jedynie wodę oraz, od czasu do czasu, sok z ananasa lub pomarańczy. Wykańczające mecze i ćwiczenia wymagają odpowiedniej liczby kalorii - z tego powodu, Ronaldo spożywa dziennie sześć posiłków. Interesują was treningi gwiazdora? Ćwiczy m.in. pilates oraz pływanie, a w domu posiada własną siłownię

Joanna Jędrzejczyk gościem "Przerwy na kawę". Co powiedziała o Robercie i Annie Lewandowskich? Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.