Ewa Chodakowska opowiada o hejcie. Chwilę później usuwa negatywne komentarze pod swoimi zdjęciami

Ewa Chodakowska, jako jedna z najpopularniejszych polskich trenerek personalnych, codziennie mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami na swój temat. W jaki sposób celebrytka radzi sobie z hejtem?

Ewa Chodakowska otworzyła się na Instagramie, opowiadając o tym, w jaki sposób wypracowała sobie radzenie sobie z nieprzychylnymi komentarzami. Trenerka sama przyznała, że czasem trudno jest nie odpowiedzieć na niektóre wypowiedzi. 

 

Ewa Chodakowska zdradziła, jak radzi sobie z hejtem

Trenerka na przestrzeni lat musiała wielokrotnie bronić samej siebie i starać się nie reagować agresją na równie agresywne komentarze - jak wiadomo, nie jest to dobry sposób na utarcie nosa internetowym hejterom. Chodakowska przyznała się, że nie zawsze jest to łatwe:

W przeszłości tysiące razy słyszałam: Ewka, po co tak się męczysz. Boże! Ty całe życie na diecie. O matko! Już wyglądasz jak facet, ble! W życiu nie chciałabym tak wyglądać - owszem, zdarzało mi się odpowiadać: nie martw się, przy kanapowym trybie życia, jaki prowadzisz, taki wygląd Ci nie grozi

- napisała Ewa na Instagramie. Celebrytka podkreśla, że nie pisze tego postu, aby się wyżalić, wręcz przeciwnie - kieruje te słowa do osób, które również mierzą się z negatywnymi komentarzami pod swoim adresem, aby je pocieszyć i skierować na właściwe tory. Chodakowska zaznacza, że trzeba robić swoje i nie zważać na opinie innych.

Ewa Chodakowska odpowiedziała na komentarz pod swoim wpisem

Oczywiście słowa Ewy nie obyły się bez ogromnego odzewu od użytkowników Instagrama. Pod kolejnym wpisem Chodakowskiej pojawiły się komentarze, które zarzucają celebrytce nieuczciwość:

Ewka, dlaczego usuwasz negatywne komentarze, które nie są Tobie przychylne? Nie lepiej być prawdziwą i pozwolić, żeby Twoi obserwatorzy przeczytali te krytyczne komentarze?

- padło pytanie wśród komentarzy, na które trenerka odpowiedziała:

Bo mój profil to nie miejsce dla osób, które świadomie od siebie odsunęłam. Nie mam obowiązku zadowolić wszystkich i nawet nie zamierzam próbować. To zaczyna wyglądać jak jakaś obsesja

- stwierdziła Chodakowska. 

Ewa Chodakowska - o hejcieEwa Chodakowska - o hejcie Ewa Chodakowska - Instagram

Trenerka ma prawdo do tego, aby prowadzić swoje social media w taki, a nie inny sposób. Czy jednak jest to uczciwe, względem jej obserwatorów? Lepiej odpowiedzieć, przemilczeć czy, jak to zrobiła Ewa, usunąć z profilu komentarze, które nam nie odpowiadają? 

Ewa Chodakowska i Ania Starmach odwiedziły nas w "Przerwie na kawę". Zobacz, o czym rozmawiałyśmy: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA