Jak ćwiczą modelki Victoria's Secret? Znamy treningową rutynę 9 aniołków

Ciała modelek Victoria's Secret zawsze wyglądają idealnie. W większości przypadków to jednak nie zasługa genów, ale kosnekwentnej pracy na siłowni. Aniołki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że na wybiegu widać każdy nadprogramowy centymetr, dlatego nie oszczędzają się podczas aktywności fizycznej.

Pokazy Victoria's Secret nie cieszyłyby się taką renomą, gdyby nie fakt, że występują w nich największe piękności. By zostać aniołkami modelki muszą jednak przejść bezlitosną selekcję. Tylko garstka dziewczyn może spełnić swoje marzenie i założyć kultowe skrzydła.

To sprawia jednak, że modelki dają z siebie wszystko, by wyglądać jak najlepiej. Przestrzegają zdrowego stylu życia, w którym nie brakuje aktywności fizycznej. Na łamach "Elle" dziewięć aniołków postanowiło podzielić się swoim sekretem na piękne ciało.

Sposoby modelek Victoria's Secret na idealną sylwetkę

Gigi Hadid

Gigi HadidGigi Hadid instagram.com/gigihadid

Gigi nie ma planu treningowego. W każdym tygodniu ćwiczy w zupełnie inny sposób. Swoją aktywność dopasowuje do pracy i nastroju. Jeśli ma sesję zdjęciową na plaży podczas, której przez cały dzień biega traktuje to jako trening. Modelka często jeździ konno, boksuje lub gra w siatkówkę. Czasami spotyka się ze swoimi trenerami właśnie od siatkówki i gra z ich podopiecznymi. Stara się, by wysiłek fizyczny naturalnie wpisywał się w jej codzienność.

Lameka Fox

Lemeka FoxLemeka Fox instagram.com/lamekafox

Lameka przeważnie ćwiczy trzy razy w tygodniu. Modelka przyznaje, że nie musi zwiększać ilości treningów bo z natury jest dość drobna. Lubi jednak kiedy jej ciało jest ładnie wyrzeźbione. Najczęściej stawia na trening interwałowy lub pilates.

Josephine Skriver

Josephine SkriverJosephine Skriver instagram.com/josephineskriver

Jospehine trenuje od 3 do 5 razy w tygodniu. Zwykle zależy to od tego czy zostaje w domu czy podróżuje. Najbardziej lubi ćwiczyć z obciążeniem własnego ciała. Podczas sesji treningowych skupia się głównie na poszczególnych częściach ciała. Jednego dnia ćwiczy głównie pośladki, kolejnego brzuch, a następnie górne partie ciała itd. Po trzech dniach treningów robi sobie "rest day".

Kelsey Merritt

Kelsey MerrittKelsey Merritt instagram.com/kelseymerritt

Kelsey ćwiczy codziennie, a czasami nawet dwa razy dziennie. Czasami robi trening siłowy, a innym razem trenuje boks lub pilates. Do sesji treningowych zawsze wplata też ćwiczenia kardio. Trwają w sumie około pół godziny. Zaczyna na rowerze stacjonarnym, a później przenosi się na bieżnię.

Duckie Thot

Duckie ThotDuckie Thot instagram.com/duckieofficial

Duckie kocha biegać. Rano zwykle trenuje boks, a następnie biegnie 8 km. Później już w domu robi na macie ćwiczenia na nogi z obciążeniem.

Jourdana Phillips

Jourdana PhillipsJourdana Phillips instagram.com/jourdanaelizabeth

Jourdana przyznaje, że z natury jest bardzo chuda, więc stara się robić sporo ćwiczeń siłowych. Wykonuje dużo wznosów nóg z obciążeniem wokół kostek i ćwiczenia z gumami oporowymi. Zawsze pamięta też o stretchingu.

Candice Swanepoel

Candice SwanepoelCandice Swanepoel instagram.com/angelcandices

Candice ćwiczy co drugi dzień przez godzinę. Biega po plaży, wykonuje ćwiczenia oporowe i mnóstwo przysiadów. Trenuje też boks, a kiedy czuje się bardziej zmęczona wybiera się na jogę lub robi ćwiczenia w leżeniu na boku na macie.

Kendall Jenner

Kendall JennerKendall Jenner instagram.com/kendalljenner

Kendall ćwiczy zwykle pod okiem swojego trenera - Gunnara Petersona, z którym współpracuje od lat. Czasami jednak wybiera się na boks lub hot jogę. Modelka zaznacza, że lubi wszystko co sprawia, że może się konkretnie spocić.

 MZ

Karolina Pisarek rusza z nowymi treningami

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.