Shakira pokazała, jak zatańczyć jej układ z Super Bowl. Tutorial zamieściła na YouTubie. Tak tańczy się champetę

Shakira nie zawiodła widzów Super Bowl 2020. Jej występ, bogaty w wiele skomplikowanych układów tanecznych rozgrzał publiczność. Wokalistka postanowiła pokazać na Instagramie podstawowe kroki tańca, który mogliśmy zobaczyć podczas koncertu.

Shakira przygotowywała się do występu podczas Super Bowl kilka długich tygodni. Intensywne treningi opłaciły się - gorący występ piosenkarki ciągle zyskuje coraz większą liczbę wyświetleń na Youtubie. Na Instagramie wokalistki pojawiło się nagranie z sali prób - w jaki sposób zatańczyć champetę?

 

Shakira pokazuje podstawowe kroki tańca z Super Bowl

Piosenkarka podczas koncertu wykorzystała kroki champety. Jaka jest historia tego tańca? Champeta wywodzi się z Kolumbii i nawiązuje do gatunku muzycznego, który powstał z połączenia brzmień karaibskich z elementami afrykańskich rytmów. Shakira odtańczyła champetę w rytm przeboju "Waka Waka". Figury taneczne idealnie zgrały się z popularną piosenką. Chcecie spróbować swoich sił w tym energicznym tańcu? Wokalistka udostępniła w serwisie YouTube nagranie, pokazujące podstawowe kroki, które nie wyglądają na bardzo trudne do powtórzenia. Grupa na wspomnianym wideo dzielnie powtarza ruchy choreografki. Dodatkowo, taki trening naprawdę potrafi porządnie zmęczyć - zadyszka i produkcja endorfin gwarantowane! Obserwatorzy Shakiry szybko podłapali hasztag "ChampetaChallenge", wokalistka udostępniła na Instastory nagrania fanów, którzy próbują swoich sił w tańcu. 

 

Shakira i Jennifer Lopez wystąpiły razem na Super Bowl 2020

Dwie piękne i energiczne gwiazdy na jednej scenie? To musiał być ogień! Shakira i Jennifer Lopez olśniły swoim występem widzów podczas Super Bowl. Nagranie ich koncertu bije również rekordy oglądalności w sieci, co zauważyła z przejęciem sama Shakira:

Shakira - Super Bowl 2020Shakira - Super Bowl 2020 Shakira - Instagram

Wspólny występ wokalistek obejrzało już ponad sto milionów widzów. Ta liczba robi wrażenie! Nic dziwnego - koncert był naprawdę świetnym show muzyczno-tanecznym. Czekamy na więcej wspólnych projektów obu pań!

Taniec na szpilkach to wyzwanie nawet dla modelek. Zobacz, jak wyglądały pierwsze ćwiczenia Karoliny Gilon:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.