Weronika Książkiewicz wypowiedziała się na temat swojej figury: Nie dostałam jej z urzędu. Wszystko, co mam to mój barani upór

Weronika Książkiewicz olśniewa fanów swoją szczupłą figurą. Aktorka ceni komplementy, jednak przyznaje, że nie zawsze jej sylwetka prezentowała tak dobrze. Gwiazda odważyła się powiedzieć o trudach związanych z ćwiczeniami, z jakimi przyszło jej się zmierzyć.
Zobacz wideo

Weronika Książkiewicz zamieściła na Instagramie poruszający wpis, dotyczący drogi do pięknej sylwetki Mimo przeciwności losu, aktorka nie poddaje się i motywuje swoich obserwatorów do treningów i walkę o siebie. 

 

Weronika Książkiewicz opowiedziała o drodze do szczupłej sylwetki

Każda z nas zna kogoś, kto dzięki dobrym genom nie ma problemów z zachowaniem dobrej wagi. Książkiewicz wyznała, że niestety nie zalicza się do tej grupy osób. Od czasów nastoletnich musiała aktywnie ćwiczyć, aby utrzymać linię. Dzisiaj Weronika cały czas walczy ze swoim ciałem, co jest utrudnione z powodu ciężkich kontuzji, z jakimi przyszło jej się zmierzyć:

Nie dostałam jej z urzędu. Wszystko, co mam to mój barani upór (...) Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa i nie pisze tego, żeby się żalić, tylko jakby któraś z Was myślała, że nie może, to żeby pomyślała, że jednak może.

- skomentowała aktorka na Instagramie. Zmęczona, ale szczęśliwa Książkiewicz pokazuje, że mimo wszelkich przeciwności losu można znaleźć motywację do działania. Do wpisu Weronika załączyła nagranie z siłowni, gdzie wykonuje ćwiczenia na ramiona, pod czujnym okiem personalnego trenera. Podziwiamy gwiazdę za jej determinację w dążeniu do wyznaczonego celu! Fani Książkiewicz są również pod wielkim wrażeniem zamieszczonego wpisu:

Nic nie mamy dane raz na zawsze albo z urzędu. Dziękuję, że o tym przypominasz. Dla mnie jesteś mega.
Bardzo dziękuję za ten post! Moje plecy odmówiły mi posłuszeństwa, ale po tym co przeczytałam wierzę, że to tylko chwilowe.
Nigdy tego nie wiedziałam, ale naprawdę wyglądasz, jakbyś wyssała tę formę z mlekiem matki. Dużo zdrówka na co dzień, dbaj o kręgosłup i zdrową głowę tak, jak o piękne ciało.

- czytamy w komentarzach pod postem Weroniki. Ćwiczenia z urazem kręgosłupa to długa droga rehabilitacji, gdzie możliwe są bóle. Książkiewicz udowadnia, że regularne i odpowiednie treningi przyniosą pożądane efekty i pomogą w radzeniu sobie z kontuzjami. Brawo!

Jak ćwiczyć z piłką i taśmami TRX? Zainspiruj się treningiem Anny Dereszowskiej:

Zobacz wideo
Więcej o: