Jak dba o sylwetkę Selena Gomez? Trener piosenkarki ujawnia szczegóły jej ćwiczeń

Selena Gomez wraca na siłownię. Piosenkarka otrząsnęła się po trudnych chwilach i ostro parcuje nad swoją formą pod okiem trenera personalego. Jej sesje treningowe na pewno nie należą do najłatwiejszych.

Selena Gomez przeszła przez wyjątkowo trudny okres w życiu. Piosenkarka doszła jednak do siebie i postanowiła zmienić sposób, w jaki żyje. Postawiła na piedestale zdrowie i zaczęła pracować nad swoim ciałem. O jej plan treningowy dba Luke Milton - były gracz rugby i trener gwiazd, którego podopiecznymi były m.in.: Lucy Hale, Ashley Greene, Ashley Tisdale i Hilary Duff.

Selena GomezSelena Gomez instagram.com/selenagomez

Trening Seleny Gomez

Luke zdradził, że Selena uczęszcza na 45-minutowe treningi HIIT. HIIT to interwałowy trening o wysokiej intensywności. Łączy w sobie ćwiczenia kardio z oporowymi. Początkowo taki wysiłek zdecydowanie nie przypadł Selenie do gustu i wprawiał ją w dość nerwowy nastrój. Z czasem jednak piosenkarka polubiła swój nowy plan treningowy.

Jej trener przyznaje, że jest mocno zaangażowana i daje z siebie sto procent. Przeważnie chodzi na treningi ze swoją przyjaciółką - Courtney Lopez. Razem lepiej się bawią i motywują do pracy nad sylwetką. Luke zaznacza również, że po każdym treningu Selena wychodzi z siłowni z uśmiechem na twarzy. Sport sprawił, że jej samopoczucie znacznie się poprawiło i celebrytka znów wydaje się być szczęśliwa.

Na jej humor nie wpłynęła również pewna niezręczna sytuacja, która miała miejsce podczas treningu. Na playliście jej trenera znalazła się piosenka jej ex-chłopaka - Justina Biebera. Para miała za sobą prawdziwie burzliwy związek. Wielokrotnie się rozstawali i ponownie do siebie wracali. Relacja z Justinem odbiła się również na zdrowiu Seleny. Piosenkarka miała przez to fatalne samopoczucie i nie potrafiła się odnaleźć.

Nie mniej jednak, gdy usłyszała piosenkę Justina w trakcie wykonywania ćwiczeń nie przejęła się. Kontynuowała dalej, jak gdyby na dobre pogodziła się z przeszłością i nie chciała rozdrapywać starych ran. Wcześniej na łamach Wall Street Journal przyznała, że zmagała się ze stanem swojego zdrowia psychicznego. Powiedziała jednak, że w chwili, gdy zdała sobie sprawę ze swoich problemów i zażyła odpowiednie leki jej życie się zmieniło, a ona odzyskała utraconą radość. 

Przykładowy interwałowy trening odchudzający 

Zobacz wideo

MZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.