Kylie Jenner zdradziła swój ulubiony "cheat meal". Celebrytka w czasie ciąży jadła go minimum raz w tygodniu. Ma mnóstwo kalorii

Kylie Jenner zdradziła już swój codzienny sposób odżywiania, a ostatnio ujawniła również, na co pozwala sobie, kiedy ma "cheat day". Jej ulubiona przekąska zdecydowanie nie jest niskokaloryczna.

Dieta każdej z sióstr Kardashian podlega specjalnym wytycznym. Niedawno pisaliśmy o tym jak dokładnie wygląda jadłospis najmłodszej z nich- Kylie Jenner. Celebrytka w nagraniu dla Harper's Bazaar postanowiła jednak przyznać się również do tego, że zdarza jej się czasami nie przestrzegać zdrowego stylu odżywiania.

Kylie JennerKylie Jenner instagram.com/kyliejenner

W czasie ciąży po swój ulubiony "cheat meal" sięgała minimum raz w tygodniu. Jak przyznała był to dla niej problem, jednak doskonale rozumie, że małe odstępstwa od rutyny nie są niczym złym. By rozpieścić kubki smakowe w chwilach słabości Kylie sięga po podwójnego cheesburgera z dodatkowym sosem i krążkami cebulowymi. Czasami wzbogaca ten zestaw również o frytki i coca-colę. Nie ukrywała również, że uwielbia przekąski. W jej gust najbardziej wpisują się chipsy barbecue, chrupki "Fritos" o smaku sera i extra-serowe chrupki "Goldfish".

Nie daleko pada jednak jabłko od jabłoni. Córka Kylie- dwuletnia Stormi Webster również uwielbia jeść. Ponadto ma już całkiem jasno określone preferencje żywieniowe. Na śniadanie, które zjada z mamą najczęściej wybiera owoce, bekon z indyka lub bajgla. Ostatni produkt to zdecydowanie jej ulubieniec. Kylie powiedziała, że słyszała nawet jak mała Stormi wymawia słowo "bajgiel" przez sen.

Kylie Jenner i StormiKylie Jenner i Stormi instagram.com/kyliejenner

Dodatkowo w wideo celebrytka zaznaczyła też, że odczuwa presję urodzenia kolejnego dziecka, by Stromi miała rodzeństwo. Niemniej jednak nie ma jeszcze dokładnych planów odnośnie tego, kiedy chciałaby starać się o nowe potomstwo z Travisem. Na razie skupia się na opiece i rozpieszczaniu swojej jedynaczki.

MZ

Kylie Jenner ostro trenuje, by zrobić formę na lato

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.