Kim Kardashian opowiedziała o swojej diecie. Dlaczego celebrytka pije smoothie z mchem morskim?

Kim Kardashian niedawno pochwaliła się fanom, jak wygląda jej lodówka. Od tego momentu celebrytka jest zasypywana pytaniami o dietę. Influencerka zdradziła, na czym opiera się jej jadłospis.

Kim Kardashian postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanów i opowiedzieć o swojej diecie. Dla wielu kobiet sylwetka celebrytki jest wzorem, do którego chcą dążyć. Kardashian zrobiła Q&A na swoim Twitterze i odpowiedzieć na wybrane pytania. 

 

Kim Kardashian opowiedziała, jak wygląda jej dieta

W jaki sposób Kim udaje się utrzymać świetną sylwetkę? Jednym z jej sekretów jest odpowiednia dieta. Influencerka przyznała się, że jej jadłospis w większości składa się z produktów roślinnych.

Kim Kardashian - dietaKim Kardashian - dieta Kim Kardashian - Twitter

Celebrytka postanowiła opowiedzieć o swoich ulubionych produktach i słodyczach. Zupa, którą Kim wybiera najczęściej składa się z brokułów i kukurydzy. Na śniadanie Kardashian spożywa płatki na mleku roślinnym i wegańskie parówki, Lunch zwykle składa się z wegańskich tacos oraz zdrowych sałatek. Ulubionymi smoothies Kim są te, których skład opiera się na morskich roślinach, takich jak mech morski.

Kim Kardashian - dietaKim Kardashian - dieta Kim Kardashian - Instagram

Wspomniany mech morski, który znajduje się w diecie Kim, to pochodzący z Irlandii rodzaj czerwonych glonów lub wodorostów. Przysmak cieszy się ogromną popularnością, dzięki wysokiej zawartości jodu oraz wyjątkowych właściwości zdrowotnych. Roślina poprawia pracę układu odpornościowego, pozytywnie wpływa na układ pokarmowy oraz nasze zdrowie psychiczne. Mech możemy kupić w postaci proszku, który dodamy potem do przygotowania zdrowych koktajli

Co Kim lubi zjeść, gdy ma ochotę na niezdrową przekąskę? Kardashianka przyznała się, że uwielbia Cheetosy. Celebrytka rezygnuje jednak ze wszystkich ostrych dodatków, dipów i gorących dodatków.

Kim Kardashian - dietaKim Kardashian - dieta Kim Kardashian - Instagram

Najstarsza Córka Kim Kardashian jest na diecie

Wśród pytań pojawiło się również o ulubione potrawy North - co wyznała celebrytka? Okazuje się, że najstarsza córka Kim jest na diecie pescowegetariańskiej. Jest to dieta oparta na produktach roślinnych, która dopuszcza spożywanie ryb. Istnieje też jej bardziej rygorystyczna odmiana, czyli pescoweganizm, który wyłącza z naszego menu również nabiał.

Kim Kardashian - dietaKim Kardashian - dieta Kim Kardashian - Instagram

Czy myślicie, że taka dieta wystarczy na dostarczenie odpowiedniej porcji witamin i minerałów dla małej North?

Co znajduje się w lodówce Kim Kardashian? Zobacz nagranie, które udostępniła celebrytka:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.