Julia Wieniawa chce utrzymać perfekcyjną figurę. Wykluczyła z diety jeden produkt. Nie jest łatwo

Julia Wieniawa wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Celebrytka chce jak najlepiej wykorzystać udział w wymarzonym show. Od kilku dni ostro trenuje do pierwszego występu. W jednym z wywiadów przyznała się, że zmieniła również dietę, co nie było łatwym wzwaniem.

Julia Wieniawa rozpoczęła treningi do pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Młoda aktorka angażuje się we wszystkie projekty na 100 procent. Z tego względu postanowiła podkręcić tempo treningów i zmienić dietę. Ścisłe trzymanie się jadłospisu nie jest prostym zadaniem. Z czego Wieniawa musiała zrezygnować?

 

Julia Wieniawa opowiada o przygotowaniach do TzG

Ostatnie miesiące są dla Julki bardzo intensywne - wiele imprez branżowych, praca nad serialami i  kampanie sprawiają, że ma wypełniony kalendarz po brzegi. Od niedzieli Wieniawa rozpoczęła treningi do pierwszego występu w tanecznym show Polsatu. We wtorek wieczorem dowiedzieliśmy się, że jej partnerem będzie Stefano Terrazzino. Młoda gwiazda zdaje sobie sprawę, że taniec to wymagający sport, który wymaga wprowadzenia zmian nie tylko w treningach, lecz także w diecie. Długie zajęcia na siłowni i sali ćwiczeń, rozciąganie, powtarzanie kroków po kilkadziesiąt razy. Julia musi pamiętać o zdrowym odżywianiu i dostarczaniu odpowiedniej ilości kalorii. Przy tak intensywnym trybie życia oraz chorobie hashimoto, na którą cierpi, niezbędne są pewne ograniczenia. Julia udzielając wywiadu dla "Faktu" przyznała, że postanowiła wprowadzić poważną zmianę:

Jestem dumna z tego, że jem zdrowo, że znalazłam sposób na moją chorobę. Ograniczyłam gluten, w ogóle nie piję alkoholu. Nawet na imprezie, jak gdzieś pójdę, to piję wodę. To jest ogromne wyrzeczenie i ciężka praca

- zdradziła celebrytka. W świecie showbiznesu, gdzie alkohol pojawia się na każdej branżowej imprezie rzeczywiście nie jest to łatwe zadanie. Julia dzielnie się trzyma postanowienia - wie, że dzięki temu będzie mogła w pełni wykorzystać czas spędzony na treningach.Ograniczenie alkoholu ma również pozytywny wpływ na chorą tarczycę. Wieniawa często zaznacza, że hashimoto powoduje nagromadzenie wody w organizmie, co skutkuje opuchlizną. Celebrytka pięknie prezentowała się na sesji zdjęciowej promującej show Polsatu, nowa dieta jej służy! 

Szczęśliwa Julia Wieniawa rozpoczęła treningi do "Tańca z Gwiazdami":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.