Anna Skura zaczyna dzień od domowej jogi. Influencerce towarzyszy córka. Czy trening z małym dzieckiem jest możliwy?

Trening z małym dzieckiem? Dlaczego nie! Popularna blogerka i podróżniczka Anna Skura pokazała na Instagramie, jak ćwiczy jogę z małą córeczką.

Anna Skura jest popularną influencerką, która lubi dzielić się swoim życiem w sieci. Anna jest zagorzałą fanką jogi, którą ćwiczy, gdy tylko ma na to czas. Podczas domowego treningu Skurze towarzyszy córeczka. Czy celebrytce udaje się połączyć jogę z pilnowaniem dziecka?

Zobacz wideo

Anna Skura ćwiczy poranną jogę z małą córką

Influencerka od razu po urodzeniu córki postanowiła wrócić do formy - w tym celu zaczęła regularnie trenować jogę, którą bez problemu można ćwiczyć w domu, przy małym dziecku. Ćwiczenia zaczęła o 7:30. Jak widać na załączonym wideo - Anna spokojnie połączyła poranną treningową rutynę z pilnowaniem malucha. Jeszcze trochę i córka Skury będzie ćwiczyć razem ze swoją mamą! Blogerka wielokrotnie podkreślała, że uwielbia domowe treningi, które nie wymagają posiadania specjalistycznego sprzętu - wystarczy mata lub ręcznik, butelki z wodą i pozytywne nastawienie. 

Jaki wpływ na nasze zdrowie ma joga?

Joga jest mieszanką ćwiczeń rozciągających, wzmacniających poszczególne grupy ścięgien oraz mięśni. Trening nie wymaga wyjścia na siłownię, czy zajęcia. Wystarczy znaleźć odpowiednie dla siebie zestawy ćwiczeń. Nie wiesz, jak zacząć? Koniecznie obejrzyj nasze porady dla osób zaczynających swoją przygodę z jogą: 

 

Regularne ćwiczenia jogi obniżają ciśnienie oraz, co ciekawe, leczą bezsenność. Poprawiamy pracę układu krążenia, zwiększamy swoją elastyczność, a także spalamy zbędne kalorie. Treningi działają terapeutycznie również na nasz umysł - pozwalają się wyciszyć i odprężyć. Joga jest polecana zwłaszcza osobom, które są narażone na duży stres. Doskonale poradzi sobie z bólami kręgosłupa i pleców, spowodowanych długim przebywaniem w pozycji siedzącej. 

Joga jest coraz chętniej wybieranym treningiem przez wiele gwiazd. Zobacz, jak ćwiczy Eliza Wydrych:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.