Natalia Gacka odsłoniła umięśniony brzuch. Mistrzyni świata Body Fitness opowiedziała o akceptacji własnego ciała

Natalia Gacka ciągle intensywnie pracuje nad swoją sylwetką. Trenerka często mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami na temat swojej sylwetki. Jak sobie z nimi radzi?

Natalia Gacka wie, jak motywować swoich obserwatorów do ćwiczeń. Gwiazda fitness lubi dzielić się swoimi propozycjami treningów. Natalia zdobyła tytuł Mistrzyni Świata Fitnessu Sylwetkowego. Nie wszyscy podziwiają sylwetkę Gackiej. W sieci często pojawiają się na jej temat negatywne komentarze. Natalia postanowiła skomentować sytuację.

 

Natalia Gacka opowiedziała o hejcie 

Wysportowana Natalia kocha ćwiczenia, które są elementem jej pracy. Gacka wypowiedziała się na ważny temat akceptacji swojego ciała:

Za duża, za silna, za męska, za sucha, za dzika, za brzydka, za niska, za skromna, za odważna, za... Weź się w garść dziewczyno i olej te obrzydliwie zazdrosne komentarze. Najważniejsze to czuć się dobrze w swoim ciele i akceptować swoje niedoskonałości, dążyć do wyznaczonego celu

- zaznaczyła Natalia. Fit gwieździe wtórują obserwatorki, zostawiając komentarze na Instagramie:

Zawsze dla innych jest się "za", dlatego ważne, żeby znać swoją wartość.
Oczywiście!

- czytamy pod wpisem trenerki. Gacka podkreśla, że nie trzeba przejmować się opinią innych i uparcie dążyć do wyznaczonych przez siebie celów. Zawsze znajdzie się ktoś, kto kąśliwie skomentuje nasz wygląd; trzeba wiedzieć, jak sobie poradzić z krytyką.

Kim jest Natalia Gacka?

Natalia od zawsze jest związana ze sportem. Już jako nastolatka próbowała swoich sił w różnych dziedzinach sportu, m.in. biegach, pływaniu oraz piłce nożnej. Trzy razy została złotą medalistką Mistrzostw Polski w Fitness Gimnastycznym Juniorek Federacji IFF. Niecałe trzy lata temu została mamą. Do formy wróciła wyjątkowo szybko, na co wpływ miały ćwiczenia do ósmego miesiąca ciąży. Natalia często wypowiada się na temat akceptacji swojego ciała - po ciąży zmieniło się jej podejście do idealnie wyrzeźbionej sylwetki. Pojawiły się nowe cele i wyzwania.

Tak na siłowni ćwiczą gwiazdy. Zobacz nagranie z treningu Julii Wieniawy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.