Ewa Chodakowska właśnie rozpoczęła nowy rok: styczeń zawaliłam, startuję od dziś

Ewa Chodakowska przyznała się, że styczeń nie był najlepszym miesiącem. Dlatego postanowiła ruszyć z postanowieniami oo kolejnego miesiąca.

Ewa Chodakowska zdradziła obserwatorom na Instagramie, że ostatni czas nie był zbyt pracowity i efektywny, tak jak sobie wyobrażała. Trenerka pokazuje, że gorsze chwile ma każdy, ale najważniejsze jest wrócenie na właściwe tory. Chodakowska wróciła na siłownię i z odzyskanym zapałem ruszyła do działania.

 

Ewa Chodakowska po przerwie wraca do działania

Nowy miesiąc - czysta karta; z tego założenia wyszła trenerka, zaczynając luty od zmierzenia się ze swoimi postanowieniami. Ewa wróciła do intensywnych treningów na siłowni i opowiedziała swoim fanom o chwilach słabości:

Nie wiem jak Ty, ale ja startuje od dziś! Z tego poniedziałku, zrobiłam sobie pierwszy dzień stycznia i wcale sobie nie pluje w brodę, że styczeń zawaliłam. Ciach! Otrzepuję skrzydła i obieram kierunek wysoko w chmurach. Jeśli masz podobnie, głowa do góry! Ani zły, ani dobry czas nie trwa wiecznie, dlatego weź głęboki oddech i pomyśl, że możesz zacząć od nowa. Mam dla Ciebie wsparcie

- napisała Chodakowska na Instagramie. Ewa wrzuciła potem zdjęcie z siłowni po odbytym treningu. Post skomentowała jedna z fanek trenerki, która postanowiła odpowiedzieć na zadane jej pytanie: 

Ewa Chodakowska - motywacjaEwa Chodakowska - motywacja Ewa Chodakowska - Instagram

W ten zabawny sposób Chodakowska pokazała, że ma do siebie dystans. Ewa pracuje nad tym, aby zmotywować jak najwięcej osób do zdrowego stylu życia. Podejmuje się różnych współprac, aby stworzyć inspirujący kontent. W ten sposób powstał wspólny projekt Chodakowskiej i Starmach, o którym więcej możecie się dowiedzieć z "Przerwy na kawę". Najnowszy autorski projekt trenerki "90 dni" cieszy się ogromną popularnością - wiele osób potwierdza skuteczność przygotowanego przez Ewę wyzwania.

Ewa Chodakowska i Ania Starmach opowiedziały o kulisach sławy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.