Julia Wieniawa na pierwszym treningu do "TzG". Co zatańczy? Buty to podpowiedź

Julia Wieniawa dołączyła do grona uczestników kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Celebrytka rozpoczęła treningi przygotowawcze do tanecznego show. Jak sobie radzi?

Julia Wieniawa będzie walczyć o nagrodę w ulubionym tanecznym programie Polaków. Aktorka bierze udział w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami", która rusza już w marcu 2020 roku. Julia w weekend rozpoczęła przygotowania do występu w popularnym show Polsatu. Jak myślicie, jaki będzie pierwszy taniec Wieniawy?

Julia Wieniawa - Taniec z GwiazdamiJulia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami Julia Wieniawa - Instagram

Julia Wieniawa przygotowuje się do pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami"

Niedawno oficjalnie dowiedzieliśmy się o udziale Julki w programie, kilka dni temu celebrytka pochwaliła się efektami promocyjnej sesji zdjęciowej, gdzie pozowała w podkreślającej jej atuty czerwonej sukience. Dzisiaj Wieniawa pochwaliła się zdjęciem z sali treningowej, gdzie pozuje w podkreślającym figurze stroju sportowym. Adidasy zmieniła na średniej wysokości obcasy. Podobne buty tancerki zakładają do tańców latynoamerykańskich. Czekamy na więcej zdjęć zza kulis!

Julia Wieniawa spełnia swoje wielkie marzenie

Młoda aktorka wyznała na Instagramie, jak ważny jest dla niej występ w tanecznym show Polsatu. Julia od początku emisji show marzyła, by zatańczyć na najpopularniejszej polskiej scenie tanecznej:

Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody

- czytamy na Instagramie celebrytki. Trzymamy za Wieniawę kciuki i z niecierpliwością wyczekujemy pierwszego odcinka kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Julce na pewno w tanecznych przygotowaniach pomoże siłownia, na którą regularnie uczęszcza. Aktorka ćwiczy pod okiem uwielbianego przez gwiazdy trenera personalnego Tadeusza Gauera. Warto też wspomnieć, że to nie jest pierwsze zetknięcie Julki z tańcem; gwiazda trenowała swojego czasu dancehall. 

Julia Wieniawa zachwyca wysportowaną sylwetką, którą zawdzięcza intensywnym treningom na siłowni. Aktorka podzieliła się nagraniem z sali prób do TzG: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.