Agnieszka Dygant zdradziła, jak wygląda jej jadłospis: nie jestem niejadkiem, bo podjeść lubię

Agnieszka Dygant od lat może pochwalić się szczupłą figurą - w jaki sposób aktorka dba o linię? Gwiazda napisała w sieci, z czego głównie składa się jej dieta.

Agnieszka Dygant podzieliła się na Instagramie, jak wygląda jej jadłospis. Gwiazda zachwyca wyjątkowo szczupłą figurą. Niektórzy obserwatorzy twierdzą, że jej sylwetka jest wręcz jak u nastolatki. Za nieco ponad miesiąc aktorka skończy 47 lat. Co znajdziemy na talerzu Dygant?

 

Agnieszka Dygant ujawniła szczegóły diety

Szczupłe ciało Agnieszki to nie tylko zasługa dobrych genów, które jednak, jak przyznaje sama aktorka, bardzo pomagają:

Niespecjalnie coś robię, to tak po prostu jest, że im jestem starsza, tym bardziej jestem chuda. Takie geny

- wyjawiła gwiazda w rozmowie z "Jastrząb Post". Przy pracy nad utrzymaniem linii Dygant pomaga odpowiednio dobrana dieta. Aktorka przyznaje, że stawa przede wszystkim na ekologiczne produkty ze sprawdzonych źródeł. Na jej talerzu znajdziemy głównie warzywa, zdrowe ryby i owoce morza, jajka. Agnieszka dodaje, że nie przepada za mięsem - jeśli już ma zjeść coś mięsnego wybiera drób. Słabością Dygant są desery i przyprawy. Wykluczyła jednak ze swojej diety m.in. śmietanę - czy to nietolerancja laktozy? Zaciekawiona fanka zapytała aktorkę, gdzie kupuje ekologiczne produkty. Co odpowiedziała Agnieszka?

Będę wam wszystko o tym opowiadać, bo sama jestem zaciekawiona tematem

- z niecierpliwością czekamy na informacje odnośnie do diety Dygant. Czy aktorka planuje przygotowanie dłuższych materiałów, na temat zdrowego żywienia? Agnieszka, tak jak wiele gwiazd, postanowiła zwrócić uwagę na to, aby wybierać produkty ze sprawdzonych, ekologicznych źródeł. Trend slow food staje się coraz popularniejszy. 

Szczupła talia? Przygotuj formę na lato, ćwicząc razem z nami:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.