Anna Lewandowska pokazała zdjęcia ciążowego brzuszka. Fani zgadują płeć dziecka. Tym razem będzie chłopiec?

Anna Lewandowska niedawno zakończyła kolejną edycję treningowego obozu. Instruktorka postanowiła pokazać zdjęcia porównawcze, jak się zmieniło jej ciało podczas dwóch ciąż.

Anna Lewandowska wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Trenerka nie zmienia trybu życia i cały czas jest bardzo aktywna fizycznie. Gwiazda fitness prowadzi obozy i treningi, podczas których ćwiczy razem ze swoimi podopiecznymi. Teraz Ania wrzuciła post na Instagram, w którym pokazała zdjęcia porównawcze jej sylwetki sprzed obu ciąż.

 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z brzuszkiem

Lewandowska z sukcesem zakończyła kolejny obóz "Camp by Ann". Z tej okazji trenerka pokazała na Instagramie, jak podczas ciąż zmienia się jej sylwetka. Anna udowadnia, że dzięki regularnym ćwiczeniom figura nadal pozostaje w formie. Odpowiednie treningi, uzgodnione z lekarzem, pomagają przy porodzie, a także powrócić do dawnej figury po urodzeniu dziecka. Fani Ani spekulują, że po kształcie ciążowego brzuszka można określić... płeć dziecka:

Bo brzuszku sądzę, że będzie mały Robert, pięknie pozdrawiam.
Oj teraz to będzie chyba chłopak, sądząc po kształcie brzuszka

- czytamy pod wpisem trenerki. Lewandowska odpowiedziała na jeden komentarz fanki:

Mówisz?

- czy wkrótce poznamy płeć drugiego dziecka Lewandowskich? Czy fanki przewidziały pojawienie się na świecie młodszego brata Klary?

Czy ćwiczenia w czasie ciąży są bezpieczne?

Wiele przyszłych mam zastanawia się, czy treningi z ciążowym brzuszkiem są bezpieczne. Spójrzmy na znane trenujące przyszłe mamy - Anna Lewandowska czy świeżo upieczona mama Joanna Moro są doskonałym przykładem na to, że jeśli trenujemy z głową, wykonywane ćwiczenia nam nie zaszkodzą. Obie panie zarówno w ciąży, jak i po urodzeniu dziecka wyglądają kwitnąco. Powyższe porównawcze zdjęcia Lewandowskiej to najlepszy dowód na skuteczność treningów. Ania uczestniczyła w zajęciach fizycznych także podczas ciąży z Klarą, która najwyraźniej odziedziczyła miłość do sportów po rodzicach. Podczas ostatniego obozu dzielnie towarzyszyła swojej mamie, z zaciekawieniem uczestnicząc w wykonywanych treningach.

Anna Lewandowska trenuje razem z małą Klarą. Zobacz urocze nagranie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.