Britney Spears pokazała, jak trenuje jogę. Tych figur w jej wykonaniu się nie spodziewaliśmy

Britney Spears dzielnie trzyma się noworocznych postanowień. Gwiazda pracuje nad swoim ciałem i podtrzymuje pasję do jogi. Pozycje, które wykonuje podczas treningu są godne uwagi.

Niedawno pisaliśmy, że postanowieniem noworocznym Britney Spears jest regularne praktykowanie jogi. Gwiazda chce, by rok 2020 był pełen sportowych wrażeń. Jak dotąd jej wytrwałość w kwestii treningów zasługuje na pochwałę.

Piosenkarka regularnie dzieli się na Instagramie swoimi wyczynami. Tym razem udostępniła nagranie z treningu jogi. W salonie na tle ogromnej, świątecznej choinki celebrytka wykonuje imponujące pozycje.

 

Nie da się ukryć, że przed Britney jeszcze długa droga. Niemniej jednak, jak na początkującą, wypadła świetnie. Wrażenie robi zwłaszcza jej umiejętność stania na rękach. 

Na filmiku przez moment pojawił się również partner Britney. Sam Asghari to trener personalny, który jest 13 lat młodszy od piosenkarki. Ich miłość kwitnie. Możliwe, że stoi za tym ich wspólne zamiłowanie do sportu.

Britney niejednokrotnie udostępniała nagrania, na których razem trenowali acroyogę. Jest to odmiana jogi, która łączy elementy akrobatyki i klasycznej jogi. Wymaga nawiązania szczególnej więzi z partnerem opartej na zaufaniu.

 

Wszystkie posty celebrytki zawsze chętnie komentowane są przez jej fanów. Followersi chwalą jej treningowe poczynania i nieustannie ją komplementują. Takie wsparcie zarówno ze strony fanów jak i partnera na pewno pomoże Britney dłużej trzymać się w fit postanowieniu.

 MZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.