Anna Dereszowska nie zwalnia tempa. Aktorka próbuje ćwiczeń z wykorzystaniem piłki oraz taśm TRX

Anna Dereszowska niedawno była na obozie treningowym Anny Lewandowskiej. Aktorka ciągle intensywnie pracuje nad utrzymaniem formy. Teraz ćwiczy z kolejną trenerką, Gosią Gałkowską.

Anna Dereszowska pokochała zajęcia na siłowni. Aktorka świetnie wygląda i pilnuje sylwetki, ciągle ćwicząc. Gwiazda wstawiła na Instagram nagrania z podpisem „Za tydzień narty! Nie będzie zakwasów!”. Jak wyglądają zajęcia wzmacniające mięśnie nóg, które wykonała Dereszowska

Zobacz wideo

Anna Dereszowska trenuje przed wyjazdem na narty

Aktorka postanowiła udać się na kolejny trening. Gwiazda pod okiem personalnej instruktorki, Gosi Gałkowskiej, ćwiczy przy użyciu taśm TRX oraz piłki. Wspomniane taśmy powodują, że trenujesz, wykorzystując ciężar własnego ciała. Mięśnie walczą z siłami grawitacji. Anna wykonuje skłony, przysiady oraz podskoki. Dzięki taśmom, wzmacnia i rozciąga mięśnie. Wykonywany trening skupia się na nogach oraz ramionach – Dereszowska szykuje się na zimowe szaleństwo na stoku. Szukasz inspiracji, aby potrenować mięśnie nóg w domu? Zerknij na nasze treningowe propozycje. Te ćwiczenia z piłką wysmuklą uda i wzmocnią pośladki:

 

Smukłe nogi to marzenie chyba każdej z nas. Jeśli chcesz zacząć trening na nogi samodzielnie w domu, zaopatrz się w taśmy treningowe, których często podczas ćwiczeń używa Dereszowska czy Karolina Pisarek. W ten sposób przeprowadzisz ćwiczenia:

 

Zaprezentowane propozycje treningowe bez problemu można wykonać w domu. Wystarczy, że zaopatrzysz się w piłkę oraz taśmę treningową. Pamiętaj, aby przed ćwiczeniami zrobić rozgrzewkę, jeśli potrzebujesz na nią pomysłu, zajrzyj tutaj

Karolina Pisarek wykonuje trening na smukłe nogi, z wykorzystaniem gum treningowych, zobacz nagranie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.