Czego słucha Blake Lively podczas zajęć na siłowni? Trener gwiazdy podzielił się jej playlistą

Blake Lively zdaje sobie sprawę z niezwykłych właściwości muzyki. Pamiętasz ten wyczerpujący trening, kiedy byłaś już gotowa odpuścić ostatnie ćwiczenia, ale właśnie w słuchawkach poleciała twoja ulubiona piosenka? Szukasz muzyki do treningów? Zapraszamy po garść inspiracji!

Blake Lively uwielbia aktywność fizyczną. Motywująca nuta potrafi dodać porządną dawkę energii do ukończenia morderczego treningu. Szukasz inspirującej muzyki? Zobacz, jak wygląda playlista Lively, którą gwiazda puszcza na siłowni.

 

Trener personalny Blake Lively udostępnił treningową playlistę gwiazd

Chcesz przetrwać wykańczające treningi? Włącz dobrą muzykę! Zagraniczny magazyn "The Thirty" postanowił zapytać się trenera personalnego Blake Lively i Ryana Reynoldsa, przy jakich kawałkach aktorom najlepiej się ćwiczy. Dan Saladino układał treningi dla gwiazd takich filmów, jak "Kapitan Ameryka" oraz "Avengers" - bohaterowie serii posiadają świetną kondycję i urzeźbione ciała. Sposoby trenera personalnego przynoszą świetne efekty. Saladino niedawno podjął współpracę ze Spotify, aby stworzyć podcasty, dotyczące treningów fitness. Dan sam przygotowuje muzykę, którą potem puszcza swoim podopiecznym na siłowni. Jakie utwory znajdują się na playliście, przy której trenuje Blake Lively? Saladino ujawnia, że na liście znajdziemy dużo kawałków.... Metallici: 

Utwory zespołu pozwalają wywołać emocje. Podczas słuchania zatracasz się w tym, co robisz i całkowicie skupiasz się na wykonywaniu ćwiczeń

- zdradza Dan. Trener od czasu do czasu wysłuchuje indywidualnych muzycznych próśb gwiazd. Dla przykładu, John Krasinski uwielbia podczas treningów słucha utworów Pearl Jam. Jak widać, przeważają ciężkie brzmienia - muzyka z pogranicza rocka i metalu nas bardziej pobudza i zagłusza myśli, a my możemy w pełni skupić się na wykonywanych ćwiczeniach. 

Treningi gwiazd na siłowni - zobacz, jak ćwiczy Karolina Gilon:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.