Adam Zdrójkowski rozpoczyna intensywne ćwiczenia na siłowni. Postawił na trenera gwiazd

Adam Zdrójkowski chce nabrać kondycji i wzmocnić mięśnie. W tym celu zapisał się na zajęcia u profesjonalnego trenera personalnego, Emiliana Gankowskiego.

Adam Zdrójkowski to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Celebryta wiosną 2019 roku razem ze swoją partnerką, Wiktorią Gąsiewską wygrał pierwszą edycję tanecznego show TVP2 "Dance, dance, dance". Młody aktor zaprezentował swoje taneczne umiejętności - choć początki były trudne, odniósł z Wiktorią sukces. Treningi taneczne z pewnością poprawiły kondycję Zdrójkowskiego. Z nowym rokiem czas na kolejne wyzwania - Adam zapisał się na siłownię.

Adam Zdrójkowski na siłowniAdam Zdrójkowski na siłowni Adam Zdrójkowski - Instagram

Adam Zdrójkowski rozpoczął ćwiczenia z trenerem personalnym

Aby nabrać formy i nie tracić motywacji do ćwiczeń Zdrójkowski postanowił zapisać się na zajęcia, których poprawnego wykonania pilnować będzie trener osobisty. Instruktorem Adama został Emilian Gankowski, partner popularnej trenerki fitness, Kasi Dziurskiej. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wyglądają treningi Adama, który na swoim Instagramie udostępnił jedynie krótkie wideo, gdzie podnosi nogami obciążoną sztangę. Zaprezentowane przez gwiazdora ćwiczenie działa przede wszystkim na nogi, wzmacniając ich mięśnie i ścięgna. Wykonywane ćwiczenie jest świetnym pomysłem dla osób, które nie chcą obciążać pleców. To dobry pomysł na trening przed wyjazdem na narty. Czekamy aż Zdrójkowski podzieli się dłuższymi relacjami ze wspólnych zajęć z Emilem. 

Emilian Gankowski i Kasia Dziurska ruszają z nowym projektem

Niedawno para pochwaliła się w sieci startem ich wspólnego projektu. Emilian i Kasia postanowili połączyć siły i opracować wspólny plan. Gankowski i Dziurska oferują treningi online, układanie diety oraz pilnowanie postępów swoich podopiecznych. 

Julia Wieniawa trenuje na siłowni. Zobacz, jakie ćwiczenia wykonuje celebrytka: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.