Zosia Ślotała prezentuje swoją sylwetkę na zdjęciu z obozu sportowego Ani Lewandowskiej. Efekty jej treningów są imponujące

Zosia Ślotała dzielnie praktykuje zdrowy styl życia. Sylwetka gwiazdy świadczy o tym, że nie przestaje regularnie ćwiczyć. Jej ostatnie zdjęcie z obozu sportowego Ani Lewandowskiej robi wrażenie.

Zosia Ślotała należy do gwiazd, które nie ukrywają pasji do aktywności fizycznej. Gwiazda niejednokrotnie mówiła o swoim sportowym stylu życia oraz odzyskiwaniu sylwetki sprzed ciąży.

Regularnie udostępnia na Instagramie zdjęcia z treningów, które zawsze są komplementowane przez jej fanów. Followersi zwracają nie tylko uwagę na jej formę, ale również samozaparcie.

Zosia Ślotała na Camp by Ann

Tak było i tym razem, gdy Zosia pokazała zdjęcie z obozu sportowego Ani Lewandowskiej. Nic dziwnego, widać, że gwiazda nie oszczędza się podczas sesji treningowych. Jej sylwetka wygląda świetnie co podkreśla obcisły strój sportowy.

Zofia ŚlotałaZofia Ślotała instagram.com/miss_zi

W opisie wspomniała, że w jej przypadku walka o zgrabne ciało to długa droga. Zdarzają jej się dni, w które mam mnóstwo motywacji, ale również te, gdzie czuje się całkowicie rozleniwiona.

Wygląda jednak na to, że mimo gorszych chwil i tak nie odpuszcza. Projektantka obecnie jest na obozie sportowym w Dojo organizowanym przez Annę Lewandowską. Na Instagramie napisała, że obozy Camp by Ann to dla niej czas skupienia wyłącznie na własnych potrzebach. Może wtedy złapać dystans i odzyskać równowagę w życiu.

Przyznała też, że taka forma aktywności pomaga jej uwolnić się od społecznej presji na bycie wiecznie perfekcyjną. Nie jest jej łatwo zawsze być najlepszą wersją siebie i sprawdzać się jako świetna mama, partnerka, projektantka, a do tego mieć idealną figurę i wyglądać jak milion dolarów. Wykańczające fizycznie obozy Ani pozwalają jej jednak odzyskać stan "Zen". Dzięki temu po ciężkich treningach może wrócić do dzieci i partnera całkowicie zresetowana.

MZ

Anna Lewandowska pokazała urocze wideo: trenuje razem z Klarą!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.