Gosia Reysner pokazała, jak urozmaicić jogę. Do treningu dodała taśmy TRX. Filmik zachęcił nas do ćwiczeń

Jak wykorzystać taśmy TRX podczas zajęć z jogi? Trenerka Gosia Reysner znalazła sposób na efektywny trening. Zobacz, jakie ćwiczenia poleca.

Gosia Reysner stara się, aby na jej Instagramie pojawiały się zróżnicowane treningi, aby dostarczyć obserwatorom jak najwięcej pomysłów na ciekawe zajęcia. Tym razem, trenerka postawiła na jogę i wykorzystanie taśm treningowych, aby utrudnić ćwiczenia.

 

Gosia Reysner - trening jogi z taśmami TRX

Trenerka udowadnia, że zajęcia z jogi nie muszą zawsze wyglądać tak samo. Za pomocą ciekawych akcesoriów treningowych można urozmaicić ćwiczenia i podnieść ich stopień trudności. Czym są wspomniane taśmy TRX? Te regulowane pasy można przymocować do sufitu, ścian lub drabinek na siłowni. Efekty trenowania z taśmami są widoczne bardzo szybko - poprawimy równowagę ciała, wytrzymałość organizmu, spalimy zbędne kalorie, a także wyrzeźbimy mięśnie. Użycie pasów podczas zajęć jogi pomoże w lepszym rozciągnięciu. Gosia łączy jogę z elementami stretchingu, co podnosi poziom zaawansowania, powoduje większe zmęczenie i szybsze efekty. Jeśli chcesz spróbować ćwiczeń z taśmami, zerknij na nasz artykuł, w jaki sposób je wykorzystać. Na wideo pokazanym przez Reynser widzimy, że podczas ćwiczeń polecanych przez trenerkę pracuje wiele mięśni: taśmy działają na pośladki, nogi, plecy, brzuch oraz ręce. Gosia nieraz podkreślała, że figury wykonywane w podporze to nie tylko praca siłowa, lecz także trening koordynacji. 

Gosia Reysner zaprasza na wspólne treningi

Trenerka współpracuje z Anną Lewandowską, która obecnie prowadzi obóz treningowy. Reysner w tym czasie zachęca do wzięcia udziału w organizowanych zajęciach w Wilanowie. Gosia kieruje obecnym cyklem ćwiczeń w "Healthy Center by Ann". W ofercie znalazły się treningi jogi, tabaty, power cardio oraz body workout. Jesteśmy przekonani, że zajęcia z trenerką to prawdziwy wycisk!

Zgrabne pośladki? To nie problem! Zapraszamy na wspólny trening z Gosią Reysner:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.