Marta Manowska zachwyca się Azją. Fani są pod wrażeniem figury dziennikarki. Spójrzcie na plecy!

Marta Manowska wybrała się na wakacje zwiedzać kolejną część Azji. To już piąta podróż dziennikarki na Daleki Wschód. Manowska podzielila się pięknymi zdjęciami z urlopu, na których zaprezentowała szczuplutką sylwetkę.

Marta Manowska spędziła cudowny czas wypoczywając w Singapurze, podziwiając niesamowite azjatyckie krajobrazy. Bajecznymi widokami dziennikarka dzieliła się na Instagramie, wrzucając całą fotorelację z wyjazdu. Obserwatorzy Marty zachwycają się nie tylko pocztówkowymi pejzażami, lecz także zgrabną i szczupłą figurą Manowskiej.

 

Marta Manowska podróżuje po Azji

Dziennikarka nie kryje swojej fascynacji azjatyckimi krajami. Bogaty i różnorodny krajobraz, zatłoczone miasta, nurkowanie w niezwykle przejrzystej wodzie - to tylko część z atrakcji, którymi zachwycała się Marta. Na Instagramie od kilku dni śledzimy fotorelację Manowskiej z tej podróży. Fani prowadzącej program "Rolnik szuka żony" zwrócili uwagę, że dzięki wakacjom Marta promienieje radością. Obserwatorzy zauważyli odsłonięte plecy gwiazdy, która rzadko eksponuje swoje kształty, a szkoda!

Wow, jakie plecki.
Zawsze naturalna
Wyglądasz obłędnie

- czytamy pod zdjęciami Marty. Widać, że wakacje jej służą - wygląda na wypoczętą i gotową do powrotu w wir obowiązków. Obserwatorzy Manowskiej mają rację; piękne plecy dziennikarki zasługują na szczególną uwagę. W jaki sposób wyszczuplić tę część ciała i uwidocznić mięśnie? Dobrym sposobem jest trening na siłowni, odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmocnią plecy i całą sylwetkę. Nie wiesz od czego zacząć? Zobacz, jaki trening poleciła nam trenerka personalna Karolina Brzuszczyńska:

 

Czy Marta Manowska trenuje?

Dziennikarka zachwyca szczupłą figurą - w jaki sposób Marcie udaje się utrzymać taką sylwetkę? Kilka miesięcy temu Manowska przyznała się, że rozpoczęła treningi z Ewą Chodakowską. Na Instagramie Marty pojawił się wpis i komentarz dziennikarki:

Walczymy? Ja podjęłam wyzwanie #bikini z @chodakowskaewa Chcę ćwiczyć 5 razy w tygodniu! Dołączysz? Ja już się motywuje na instastory! Chcesz motywować się ze mną? Wysyłać filmiki? Pozdrawiać się? Proszę bardzo

- napisała Manowska we wspomianym wpisie. Marta najwyraźniej bardzo poważnie podeszła do sprawy i nie opuszczała żadnych treningów; efekty zachwycają!

Gosia Andrzejewicz mocno schudła. Zobacz, jak wokalistka ćwiczy na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.