Klaudia Antos wystąpi u boku Jennifer Lopez na Super Bowl! W sieci pojawiło się zdjęcie z prób

Klaudia Antos podzieliła się z fanami świetną wiadomością! Tancerka wystąpi razem z Jennifer Lopez podczas najważniejszego meczu amerykańskiego futbolu. Super Bowl 2020 już 3 lutego.

Klaudia Antos robi karierę na międzynarodową skalę! Czujni obserwatorzy wypatrzyli Klaudę na zdjęciu z treningów Super Bowl, wrzuconym na Instagram przez Jennifer Lopez. Tancerka nie kryje radości - to wielki sukces młodej Polki. 

 

Klaudia Antos wystąpi podczas Super Bowl 2020

Klaudię na pewno pamiętają wszyscy wielbiciele programu "You Can Dance - po prostu tańcz". Tancerka wystąpiła w dziewiątej edycji programu. Augustin Egurrola nie krył, że młoda dziewczyna zrobiła na nim ogromne wrażenie. Augustin miał dobre przeczucia - po zakończeniu programu Klaudia robi międzynarodową karierę. W Polsce wystąpiła w teledyskach wielu gwiazd, w tym u Honoraty Skarbek, Dody, Eweliny Lisowskiej, czy Maryli Rodowicz. Jak donosi "Jastrząb Post", Antos jesienią 2018 roku wyjechała do Stanów na jedne z najlepszych warsztatów tanecznych na świecie. Kontakty nawiązane w szkole tańca pozwoliły Klaudii zostać w Ameryce, gdzie rozpoczęła współpracę z najlepszymi choreografami. Ciężka praca przyniosła doskonałe efekty; Klaudię zobaczymy podczas występu Jennifer Lopez, gwiazdy wielkiego formatu. Tancerka zaprezentuje swoje umiejętności na oczach całych Stanów Zjednoczonych. Super Bowl przyciąga prawdziwe tłumy - w końcu to najważniejszy mecz narodowego sportu Amerykanów. Na Instagramie Klaudii możemy zobaczyć posty z przesłuchań i prób choreograficznych do koncertu. Polskie celebrytki doceniły osiągnięcie Antos i skomentowały jej wpis: 

Klaudia Antos - Super BowlKlaudia Antos - Super Bowl Klaudia Antos - Instagram

Gratulujemy Klaudii tego sukcesu i życzymy powodzenia podczas występu! 

Karolina Gilon spróbowała nowych treningów - jak jej poszła pierwsza lekcja tańca na szpilkach? Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.