Marcelina Zawadzka pozuje w pomarańczowej sukni. Fani niepokoją się jej sylwetką: Coś pani schudła, wszystko ok?

Marcelina Zawadzka zachwyca obserwatorów zgrabną sylwetką. Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, Obserwatorzy twierdzą, że celebrytka schudła.

Marcelina Zawadzka bardzo dba o swoją figurę. Niedawno zdradziła, że pracuje nad nowym, sportowym projektem, do którego zaczęła ćwiczyć na siłowni. Efekty treningów są zachwycające. 

 

Marcelina Zawadzka pokazała się w pomarańczowej kreacji - fani zachwyceni

Pomarańczowa sukienka pięknie podkreśliła figurę Marceliny. Szczuplutka prezenterka z uśmiechem pozuje do zdjęcia. 

Fajne zdjęcia, ale powinna pani bardziej podkreślać figurę, bo jest co.
Ale chudzinka się zrobiła z Ciebie
Marcelina, ile kilogramów zgubiłaś ostatnio? Taka szczuplutka

- czytamy pod wpisem Zawadzkiej. Wśród wielu ciepłych słów pojawiły się słowa krytyki:

Coś pani schudła troszkę ostatnio. Wszystko ok?
Jakiś ty chudzielec Marcelka, jedz Ty porządne śniadanie w tym PNŚ

- piszą obserwatorzy pod zdjęciami Marceliny. Czy słusznie się martwią i Zawadzka przesadziła z intensywnością treningów? Prezenterka wróciła niedawno z Rajdu Dakar 2020, który również wymagał wiele wysiłku. Do tego Zawadzka niedawno ujawniła, że zakończyła pracę nad tajemniczym projektem - przez tygodnie ćwiczyła na siłowni pod czujnym okiem trenera personalnego Artura Jakuza. Jesteśmy bardzo ciekawi efektów tej współpracy.

Czy Marcelina Zawadzka jest na diecie?

Niestety, celebrytka nie odpowiedziała na powyższe komentarze, dotyczące jej wagi. Trzeba przyznać, że figura Zawadzkiej wygląda na jeszcze szczuplejszą niż zazwyczaj. Marcelina może pochwalić się idealnie płaskim brzuchem.

Jeśli szukasz dobrych ćwiczeń, koniecznie wypróbuj naszą propozycję, już 10 minut regularnych ćwiczeń pomoże w uzyskaniu pożądanych kształtów:

 

Marcelina nigdy nie przyznała się do stosowania konkretnego jadłospisu. Wiemy jednak, że cierpi na nietolerancję laktozy, dlatego musiała wyłączyć wszystkie produkty zawierające ten składnik. Czy Zawadzka rzeczywiście przesadziła z treningami, czy może na zmianę sylwetki ma wpływ nowa dieta?

Treningi w parze to świetna motywacja - zobacz, jak się ćwiczą Olga Frycz i Maja Bohosiewicz:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.