Anna Lewandowska prowadzi obóz fitness. Na zajęciach pojawiła się zagraniczna gwiazda

Anna Lewandowska ruszyła z kolejną edycją obozów treningowych "Camp by Ann". Na zajęciach pojawiły się polskie i zagraniczne gwiazdy. Tym razem na fanów ćwiczeń Lewandowskiej czekała jeszcze jedna niespodzianka.

Anna Lewandowska kontynuuje swoje noworoczne postanowienia i realizuje kolejne projekty. Od kilku dni prowadzi zajęcia fintess, podczas kolejnej edycji obozów "Camp by Ann" w Dojo Stara Wieś. Trenerka nie kryje radości ze wspólnych zajęć, w którym uczestniczy wiele znanych osób.

 

Anna Lewandowska prowadzi kolejny obóz treningowy

Na pierwszym "Camp by Ann" w tym roku pojawiły się polskie gwiazdy, które doceniają pracę i ćwiczenia Anny. Z zajęć z trenerką swoich fanów na Instagramie pozdrowiły m.in. Anna Dereszowska oraz Zosia Ślotała. Obie panie przyznały, że ćwiczenia dają niezły wycisk. Na obozie pojawił się również gość specjalny, z którym Lewandowska wrzuciła zdjęcie. Marc Lebert przyjechał z Kanady - to było bardzo ważne spotkanie dla Anny. Marc jest założycielem firmy, która stworzyła i wprowadziła na fitnessowy rynek EQualizer-y. 

EQualizer to przenośny sprzęt, którego zadaniem jest ułatwienie i umilenie trenowania choćby w domu, czyniąc fitness bardziej dostępnym i zabawnym, dla każdego! Marc odezwał się do mnie jakiś czas temu, zaczynając od: “Ann, robisz świetną robotę - zróbmy coś razem!” Teraz wiem, że to był początek fajnej współpracy!

- czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej. Widać, że dla trenerki taka współpraca bardzo wiele znaczy. Praca z takim profesjonalistą jak Marc to emocjonujące wyzwanie.

Trenuj razem z "Camp by Ann"

Anna Lewandowska zdaje sobie sprawę, że miejsca na obozie są ograniczone. Dlatego tym razem, po raz pierwszy, osoby chcące wykonywać wspólny trening mogą zsynchronizować się z uczestnikami obozu, dzięki nowej opcji w aplikacji Lewandowskiej. W ten sposób można przeprowadzać zajęcia z w domu. Trenerka zachęca do podjęcia wyzwania i dzielenia się swoimi wynikami z ćwiczeń na Instagramie, aby wspólnie motywować się do działania.

Anna Lewandowska trenuje na siłowni z małą Klarą. Córka pójdzie w ślady mamy?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.