Kate Hudson podzieliła się swoimi sposobami na młody wygląd. Zobacz pięć kroków do zdrowego ciała i umysłu

Kate Hudson wciąż zachwyca sylwetką. Po trzeciej ciąży przytyła 11 kilogramów. Gwiazda nie poddała się i znalazła sposób na powrót do pięknej figury. Jakie metody zastosowała Hudson?

Kate Hudson w ubiegłym roku została gwiazdą listopadowej okładki amerykańskiego wydania "Women's Health". Czterdziestoletnia aktorka ma figurę nastolatki, a po zbędnych kilogramach nabytych w czasie ciążach nie ma śladu. Po urodzeniu trzeciego dziecka Kate chciała zgubić 11 nadprogramowych kilogramów. W jaki sposób zrealizowała postanowienie? Hudson zdradziła szczegóły w rozmowie ze wspomnianym magazynem.

 

Kate Hudson - nawyki, które pozwalają zachować młodość na dłużej

Każda z nas zdaje sobie sprawę, że odnalezienie skutecznych zdrowych nawyków pomoże dłużej zachować młody wygląd. Na naszą wagę ma również wpływ zdrowie psychiczne. Kate Hudson udowodniła, że stosowane przez nią triki sprawdzają się znakomicie. Co pomaga Hudson w utrzymaniu pięknej sylwetki i pozytywnego myślenia?

Pierwsza rada: wyłącz telefon - wciąż jeszcze nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo zły wpływ ma na nas działanie smatfonów oraz social media. W domu powinniśmy znaleźć czas na odcięcie od cyberświata i skupić się na otaczającej rzeczywistości. Kate zwierza się:

Gdy wracam z pracy wyłączam telefon. To pomaga zatrzymać w moim życiu równowagę. Po powrocie do domu spędzam czas z dziećmi, przygotowuję wspólny obiad, a potem czas na zdrowy sen

- komentuje Hudson w wywiadzie dla "Women's Health".

Druga rada: pamiętaj o zdrowym śniadaniu - słyszymy o tym wszędzie, a wciąż zdarza nam się nie przykładać do tego uwagi. Pierwszy posiłek jest naprawdę bardzo ważny. Kate przed porządna porcją owsianki z owocami lub jajecznicą wypija szklankę soku z selera, który dostarcza dodatkowy zastrzyk energii i podkręca metabolizm.

Trzecia rada: zróżnicowane treningi kluczem do pięknej figury - Kate trenuje trzy lub cztery razy w tygodniu. Pilates, hot joga, pole dance. Ćwiczenia wykonywane na przemian pozwalają uniknąć monotonii.

Czwarta rada: pozwól sobie na negatywne emocje - duszenie stresu nie pomoże go uniknąć. Złe dni przytrafiają się każdemu. Nikt nie jest idealny - a pozwolenie sobie na chwile płaczu może mieć działanie terapeutyczne. 

Jestem otwarta na wszystkie emocje, zamiast ich unikać. Tylko tak mogę się z nimi zmierzyć

- dodaje Kate. 

Piąta rada: włącz do diety więcej warzyw i owoców - W diecie Hudson królują produkty roślinne. Od czasu do czasu aktorka je kurczaka i ryby oraz aby dostarczyć wartościowego białka. Gwiazda pamięta o przyprawach, które nie tylko podkręcają smak potraw, lecz także działają na przemianę materii i odporność.

Joga w domu? Dlaczego nie! Zobacz naszą propozycję treningu dla początkujących:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.