Shakira trenuje przed występem na Super Bowl. Jej trenerka pokazuje, co robią o 22. "Podłogi lśnią"

Shakira jest jedną z gwiazd, które wystąpią podczas Super Bowl 2020. Trenerka wokalistki nie odpuszcza i ćwiczy z Shakirą do późnej nocy.

Shakira morderczo trenuje do jednego z najważniejszych koncertów w tym roku. Super Bowl to idealna okazja, aby pokazać na oczach świata swoje umiejętności. Nie jest tajemnicą, że przygotowania do takiego wydarzenia pochłaniają bardzo dużo czasu i energii. Wokalistka dodała na Instagram nagranie z zabawnym komentarzem swojej trenerki. Zajęcia na siłowni nie zwalniają tempa, wielka impreza już 3 lutego.

 

Shakira intensywnie trenuje po godzinach

Treningi na pewno nie sprawiałyby piosenkarce tyle radości, gdyby nie Anna Kaiser, która pilnuje, aby Shakira wciąż czuła się zmotywowana do działań. Gwiazda ćwiczy przy wykorzystaniu taśm treningowych, ciężarków oraz maty treningowej. Wykonywane przez celebrytkę figury nie wyglądają na skomplikowane, jednak włączenie ich do treningu pomoże szybko spalić zbędnych kalorie oraz poprawić kondycję. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zacząć ćwiczyć na siłowni, obejrzyj nasze wideo, w którym pokażemy Ci, jak wyglądają początki treningów oraz na co zwrócić uwagę, przy wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń:

 

Trenerka wokalistki nazwała jedno ćwiczenie "myciem podłogi". Kaiser pod wrzuconym materiałem wideo skomentowała, że po skończonych zajęciach podłogi na siłowni lśniły czystością. 

Shakira - trening na Super BowlShakira - trening na Super Bowl Shakira - Instagram

Kilkanaście tygodni przygotowań do jednego występu - czy to dużo? Przypomnijmy, że Super Bowl to najważniejszy finałowy mecz futbolu amerykańskiego, który przyciąga uwagę całych Stanów Zjednoczonych. Każdy z koncertujących wykonawców doskonale zdaje sobie sprawę, że w ten sposób pokaże swoje umiejętności bardzo dużej publiczności. Fani Shakiry, którzy bacznie śledzą profil piosenkarki nie mogą się doczekać kolejnego poniedziałku i wielkiego wydarzenia:

Królowa, powodzenia za tydzień!
Jestem tak podekscytowana, że nie mogę dłużej czekać, jesteś niesamowita

- czytamy w komentarzach pod nagraniem. Temperatura rośnie! Czekamy na 3 lutego!

Shakira - dieta, która pomoże w utrzymaniu figury na Super Bowl

Wykańczające treningi na siłowni muszą być wyrównane odpowiednią porcją energii w posiłkach. Dieta wokalistki opiera się na warzywach i owocach, pochodzących z ekologicznych źródeł. Gwiazda nie lubi przyjmować suplementów, dlatego musi pilnować, aby jej dania zawierały odpowiednią ilość dostarczanych witamin. Przed ważnym występem gwiazda ograniczyła cukier i słodycze, pozwalając sobie jedynie od czasu do czasu zjeść na przekąskę proteinowy baton. 

Jak Julia Wieniawa ćwiczy na siłowni? Zobacz wideo z treningu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.