Honorata Skarbek chce wrócić do formy. "Biorę się za siebie i daję 200 proc." Znamy treningowy plan gwiazdy

Honorata Skarbek niedawno ogłosiła, że wraca do treningów na siłowni. Na tym jednak nie kończą się plany wokalistki.

Honorata Skarbek zachwyca szczupłą sylwetką i zaznaczonymi mięśniami. Piosenkarka wyznała na Instagramie, ćwiczy nie tylko po to, aby kontrolować figurę. Za treningami kryje się jeszcze kilka innych postanowień. 

 

Honorata Skarbek rzuca wyzwanie treningowe

Czasem trudno znaleźć motywację do treningów. Honorata zdradziła obserwatorom, że jej powrót na siłownię wiąże się nie tylko z samą chęcią dbania o kondycję:

To nie żadne postanowienie noworoczne, ale moje złe samopoczucie, ciągła senność i brak motywacji sprawiły, że ruszam na przekór temu wszystkiemu i daje z siebie 200 proc! Kto wchodzi ze mną?

- podkreśla Skarbek. Do swojej ćwiczeniowej rutyny piosenkarka oprócz codziennej siłowni zaplanowała basen lub jogę, włączenie zróżnicowanej diety oraz suplementacji. Do tego regularne badania, aby kontrolować stan zdrowia. Aktywność fizyczna oraz odpowiednio wartościowe posiłki to klucz do dobrego samopoczucia. Bardzo często zimowe miesiące są dla nas trudne i nie możemy znaleźć motywacji do zmiany nawyków. Celebrytka doradza, aby się przemóc i zacząć regularnie dbać o siebie. Obserwatorzy dopingują Skarbek:

No dobra kochana, przekonałaś nas.
Trzymam kciuki za wytrwałość.
Chętnie dołączę, samopoczucie ostatnio zerowe

- czytamy w komentarzach pod wpisem Honoraty. Oczywiście nie wykonujemy codziennie wszystkich ćwiczeń. Treningi należy przeplatać z innymi formami aktywności oraz robić przerwy, aby nasze mięśnie miały chwilę odpoczynku. Na te bardziej leniwe dni doskonałym rozwiązaniem jest stretching lub joga. Jeśli chcesz zacząć ćwiczyć jogę samodzielne w domu, zobacz nasze wskazówki:

 

Joga nie tylko rozciągnie nasze mięśnie i poprawi stabilizację ciała, lecz także pozytywnie wpłynie na nasz układ oddechowy i samopoczucie, wyciszy po dniu w pracy, uspokoi nerwy po całym dniu w biegu. 

Honorata Skarbek rusza z nowym projektem

Na Instagramie trenera personalnego, który układa zajęcia dla Skarbek, pojawił się wpis ze wspólnym zdjęciem Tadeusza Gauera i Honoraty. Instruktor celebrytki zdradził, że pracuje z wokalistką nad nowym projektem, którego efektami podzielą się już wkrótce - jesteśmy ogromnie ciekawi efektów tej współpracy!

Honorata Skarbek wróciła po świętach na siłownię. Jak ćwiczy wokalistka?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.