Karolina Gilon przechodzi na restrykcyjną dietę. Znamy jej szczegóły. Na czym polega FODMAP?

Karolina Gilon intensywnie pracuje nad swoją sylwetką. Długie treningi na siłowni i zajęcia z boksu to nie wszystko. Celebrytka właśnie ogłosiła, że przechodzi na dietę.

Karolina Gilon postanowiła przejść na restrykcyjną dietę. Influencerka zdaje sobie sprawę, jak ważne jest zdrowe odżywianie przy intensywnym trybie życia. Na instagramowej relacji Gilon postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań, dotyczących tego, jak będzie teraz wyglądał jej jadłospis.

 

Karolina Gilon przechodzi na mocno ograniczającą dietę

"Przechodzę na dietę, gdzie mogę jeść tylko jajka, rybę i marchewkę" - powiedziała Karolina na Instagramie. Słowa celebrytki wzbudziły zainteresowanie jej fanów, którzy chcieli poznać szczegóły restrykcyjnej diety. Gilon postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i napisać, jak będzie się odżywiać:

Teraz, około dwóch tygodni, będę na restrykcyjnej diecie. Mogę jeść tylko te produkty, które nie fermentują, czyli m.in. ryby, jajka, marchewkę oraz bakłażana, pomidory i paprykę. Zero cukru, owoców, nabiału i zboża. A to wszystko po to, aby bakterie nie miały czym się żywić. Później powoli będą dochodziły produkty z listy fodmap, ale w małych ilościach

- tłumaczy Karolina na Instagramie. W ostatnim czasie Gilon zachorowała i przyjmowała antybiotyki. Teraz stopniowo będzie wracać do siebie Czym jest wspomiany FODMAP? Okazuje się, że jest to zalecana dieta dla osób, które cierpią z powodu zespołu jelita drażliwego. Odpowiednio dobrane składniki potraw pomagają eliminować przykre objawy dolegliwości oraz pozbyć się bakterii.

Karolina Gilon ciągle próbuje nowych sportów

Treningi na siłowni oraz boks to za mało - Karolina postanowiła spróbować czegoś jeszcze i zapisała się na lekcje tańca na szpilkach. Chociaż początki były trudniejsze niż przypuszczała, idzie jej coraz lepiej! Podziwiamy zacięcie Gilon i życzymy jej dużo zdrowia oraz wytrwałości w restrykcyjnej diecie.

Karolina Gilon wraca do formy. Zobacz, jak trenuje boks:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.