Anna Dereszowska pozdrawia fanów z obozu Anny Lewandowskiej. Aktorka odsłoniła wyrzeźbiony brzuch

Ostatnio Anna Dereszowska bardzo chętnie dzieli się zdjęciami swojej sylwetki w sieci. Aktorka zaczęła intensywnie ćwiczyć, co pozwoliło jej na wysmuklenie sylwetki. Dereszowska zdradziła na Instastories, że obecnie uczestniczy w Healthy Camp Anny Lewandowskiej.

Anna Dereszowska od kilku miesięcy coraz częściej odwiedza siłownię, gdzie trenuje pod okiem instruktorki fitness, Gosi Gałkowskiej, z którą trenuje wiele polskich celebrytek; w tym Karolina Pisarek oraz Karolina Gilon. Dereszowska zachwyciła swoich obserwatorów, dzieląc się krótkim nagraniem, na którym widać jej szczupłą sylwetkę.

Anna Dereszowska - treningAnna Dereszowska - trening Anna Dereszowska - Instagram

Anna Dereszowska ćwiczy razem z Anną Lewandowską

Niedawno rozpoczęła się zimowa edycja obozu treningowego, który prowadzi jedna z najbardziej lubianych polskich trenerek fitness. Dereszowska nie zwalnia tempa i prosto z treningów z Gosią Gałkowską wybrała się na kilka dni ostrych treningów z Lewandowską. Aktorka pokazała na Instastories efekty dbania o sylwetkę, która robi świetne wrażenie! Widać, że ćwiczenia służą Dereszowskiej. Na krótkim nagraniu możemy zauważyć rysujące się mięśnie brzucha. Marzysz o podobnym efekcie? Proste ćwiczenia na brzuch możesz wykonać samodzielnie w domu, wykonując następujący trening:

 

Pięknie wyrzeźbione mięśnie brzucha to marzenie wielu z nas. Ten zestaw prostych dziesięciu ćwiczeń pomoże ci szybko cieszyć się świetnymi rezultatami. 

Jak Anna Dereszowska dba o formę?

Dereszowska łączy ćwiczenia z trenerką personalną z ulubionymi sportami. Aktorka często odwiedza basen, lubi jeździć na nartach i rowerze oraz snowboardzie. W wolnych chwilach lubi udać się na dłuższy jogging oraz pojeździć konno. Anna cały czas podkreśla, że aktywność fizyczna dodaje jej energii do działania i sprawia, że patrzy na świat z większym optymizmem. Czekamy na dalszą relację z obozu treningowego, jesteśmy ciekawi, które ćwiczenia Dereszowskiej najbardziej przypadły do gustu. 

Anna Dereszowska pokazała się w bikini na Instagramie. Forma aktorki jest godna podziwu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.