Klaudia El Dursi odpowiedziała na komentarze fanów zniesmaczonych jej tańcem: Powinien tutaj siedzieć mój partner i się z tego tłumaczyć

Klaudia El Dursi wywołała niedawno na Instagramie prawdziwą burzę. Była uczestniczka "Top Model" wrzuciła na swój profil dość odważny film. Teraz tłumaczy się, dlaczego nagranie pojawiło się w sieci.

Klaudia El Dursi obecnie pracuje na planie nowego programu telewizyjnego "Paradise Hotel". Celebrytka na bieżąco wrzuca relacje z pobytu na rajskim Bali na swoje portale społecznościowe. Jedno wideo udostępnione przez modelkę wywołało ogromną dyskusję. Klaudia zdradziła, w jaki sposób wideo z odważnym tańcem znalazło się w sieci.

 

Klaudia El Dursi tłumaczy się ze swojego występu na Instagramie

Wspomniane nagranie podzieliło fanów El Dursi. Wśród wielu głosów zachwycających się figurą i zdolnościami tanecznymi Klaudii pojawiły się głosy, że tym razem pokazała za dużo:

Ciekawe co będzie, jak Twoje dzieci to zobaczą.
Nie wiem czy to normalne. Matka wystawia takie filmiki... Ale może się nie znam.
Aż trudno uwierzyć, że wstydziłaś się rozebrać do kostiumu kąpielowego na castingach w "Top Model"

- czytamy w komentarzach pod odważnym wideo. Klaudia postanowiła zakończyć dyskusję w rozmowie z "Dzień Dobry TVN":

Powinien tu siedzieć mój partner i tłumaczyć się z tego. Chciałam być dobrą kobietą, bo on taki biedny i smutny siedzi w Polsce. Uznałam, że urozmaicę mu wieczór i wysłałam film, jak tańczę. Powiedział: wstaw to na Instagram. Namówił mnie i zrobiła się z tego wielka afera. Mogłam się tego spodziewać, to był kontrowersyjny film, ale jakby nie spojrzeć, niewiele tam widać. Moje dzieci też nie ucierpiały. Wydaje mi się, że żadnej granicy nie przekroczyłam. Jeżeli kogoś uraziłam, komuś się to nie spodobało, to jest mi przykro

- skomentowała całe zamieszanie Klaudia. El Dursi nie za bardzo przejmuje się negatywnymi komentarzami, chociaż jest jej oczywiście przykro czytać nieprzychylne wypowiedzi na swój temat. Czy rzeczywiście przekroczyła granicę dobrego smaku? 

Gwiazda "Top Model" próbuje tańca na szpilkach - nie jest łatwo. Zobacz trening Karoliny Gilon:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.