Full body workout z Dagmarą Wawrzyniak. Koniecznie wypróbuj te ćwiczenia - jest ogień

Dagmara Wawrzyniak wraca z nową propozycją ćwiczeń. Trening full body wzmocni wiele mięśni i porządnie cię zmęczy. Potrzebujesz jedynie parę hantli lub butelek z wodą, jeśli wykonujesz ćwiczenia w domu.

Dagmara Wawrzyniak stara się nie zawieźć swoich fanów i wrzuca na Instagram nowe treningowe wyzwanie. Trening jest bardzo prosty i można go zrobić zarówno na siłowni, jak i samodzielnie w domu. Zestaw tych sześciu ćwiczeń możesz wykorzystać do szybkich zajęć, które wzmocnią ciało i spalą zbędne kalorie. Jesteś gotowa?

 

Dagmara Wawrzyniak pokazała nowy trening całego ciała

Trenerka modelek zaleca, aby trening wykonywać w tzw. "obwodzie", który polega na tym, że:

Wykonujecie po 10 powtórzeń każdego ćwiczenia, jedno po drugim, w takiej kolejności, jak na filmach. I taki obwód powtarzacie 4-5 razy. Przerwa 20 sekund po każdym ćwiczeniu, minuta przerwy po każdym obwodzie

- zaznacza Dagmara. Pierwsze ćwiczenie, które widzimy na wrzuconym przez Wawrzyniak wideo, trenerka wykonuje z podwyższeniem, aby zachować dłuższy zakres prezentowanego ruchu. Dzięki temu pośladki są zaangażowane w wykonywane ćwiczenia. Przy drugim ćwiczeniu również wykorzystujemy podwyższenie, aby być w stanie bardziej rozciągnąć tylne mięśnie. Ciężarki możesz zastąpić butelkami wody i wykonać polecany przez instruktorkę trening w domu. Aby szybko zobaczyć efekty, full body workout należy wykonywać dwa, trzy razy w tygodniu. Obserwatorzy Dagmary poczuli się zmotywowani do działania:

Zapisane! Na pewno zrobię. 
Czekałam na to cały dzień, sztos.
Pięknie. Świetny trening, podejmuję wyzwanie

- czytamy w komentarzach pod nagraniami. Czujesz się zainspirowana? Włącz trening i do dzieła!

Skuteczne ćwiczenia na piękne nogi? Zobacz propozycję trenerki gwiazd, Gosi Gałkowskiej:

Zobacz wideo
Więcej o: