Reni Jusis na wakacjach pokazała się w kostiumie kąpielowym. Figura-marzenie!

Reni Jusis uciekła z deszczowej i chłodnej Polski na egzotyczne wakacje. Wokalistka odsłoniła wyrzeźbiony brzuch i pokazała zgrabną figurę w kostiumie kąpielowym. Robi wrażenie!

Reni Jusis zachwyciła swoich fanów na Instagramie szczupłą i wysportowaną sylwetką. Po 45-letniej gwieździe nie widać upływu czasu, ani dwóch ciąż. Figury mogą jej pozazdrościć młode dziewczyny. W jaki sposób piosenkarka dba o formę?

 

Reni Jusis odsłoniła zgrabny brzuch, fajni zachwyceni 

Piosenkarka odpoczywa na zasłużonym urlopie. W ostatnim wpisie na Instagramie postanowiła polecić swoim fanom książkę, którą ostatnio udało jej się przeczytać. Obserwatorzy jednak bardziej zainteresowali się figurą Reni, a konkretnie jej wyrzeźbionym brzuchem:

Przepiękny strój, pozazdrościć sylwetki.
Fajny brzuszek.
Reni zazdroszczę figury, naprawdę!
Figura-petarda, niczym rusałka

- czytamy w komentarzach pod wspomnianym wpisem Jusis. Jesteśmy bardzo ciekawi, w jaki sposób wokalistka dba o formę - taki brzuch wymaga odpowiednich ćwiczeń! Podobne efekty może przynieść trening, który pokazujemy na wideo:

 

Wystarczy jedynie 10 minut ćwiczeń trzy razy w tygodniu, aby poprawić swoje mięśnie brzucha. Jusis wspominała, że bardzo lubi zajęcia z jogi, które pomagają się odprężyć i rozciągnąć. Piosenkarka od czasu do czasu jeździ również na rowerze stacjonarnym. 

Reni Jusis - jak wygląda dieta wokalistki?

W udzielanych wywiadach Jusis przyznawała, że gotowanie to po muzyce jej największa pasja. Czy wokalistka stosuje specjalną dietę? Reni przygotowuje potrawy z produktów ekologicznych i jak najmniej przetworzonych. Najważniejsze, żeby dania były gotowane ze świeżych warzyw i owoców - w ten sposób nie tracą witamin i minerałów. Styl odżywiania Reni wpisuje się zatem w popularny trend, zwany slow food, który ma takie same zasady; regionalnie, sezonowo i naturalnie.

Jak wyglądają ćwiczenia porannej jogi? Zobacz trening Julii Wieniawy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.