Jessica Simpson ujawniła, w jaki sposób schudła po trzeciej ciąży. Gwiazda trzymała się tych pięciu zasad

Jessica Simpson przeszła prawdziwą metamorfozę po urodzeniu trzeciego dziecka. Amerykańska piosenkarka wyznała, że za jej transformację odpowiada zmiana stylu życia. Oto pięć zasad, które wprowadziła do swojej codzienności.

Jessica Simpson nigdy nie należała do najbardziej aktywnych gwiazd amerykańskiego show-biznesu. Niemniej jednak potrafiła utrzymywać dość zgrabną sylwetkę i dobrze czuła się w swoim ciele. To niestety zmieniło się po urodzeniu trzeciego dziecka, gdy jej waga zaczęła wskazywać 108 kg. Celebrytka postanowiła wprowadzić gruntowne zmiany do swojego stylu życia. 

Od lat jej trenerem personalnym był Harley Pasternak. To on pomagał jej wracać do odpowiedniej wagi po porodach i czuwał nad jej aktywnością fizyczną. Harley przyznał jednak, że odzyskanie formy po trzeciej ciąży było zdecydowanie większym wyzwaniem niż w poprzednich przypadkach.

Pasternak chciał przede wszystkim nauczyć Jessicę zdrowych nawyków, które na stałe zagościłyby w jej codziennej rutynie. Bez tego nie możliwe byłoby utrzymanie właściwej wagi na dłuższą metę. Zasady, do których zaczęła się stosować zaowocowały po pewnym czasie niezwykłymi rezultatami. W sumie piosenkarka zrzuciła 45 kg.

Oto 5 zasad, którym Jessica zawdzięcza swój obecny wygląd:

1. Robiła 14000 kroków dzienne

Harley wyznał E!News, że początkowo zasugerował Jessice 6000 kroków. To łatwa aktywność, której sprzyjały zabawy z dziećmi. Z czasem gwiazda doszła do momentu, w którym pokonywała 14000 kroków codziennie.

2. Spożywała 3 posiłki i 2 przekąski z diety The Body Reset Diet

To specjalna dieta stworzona przez Harkeya Pasternaka. Odpowiednie odżywiania stanowiło najważniejszy element przemiany piosenkarki. Każdy jej posiłek zawierał białko, błonnik i tłuszcz. Z kolei przekąski stanowiły połączenie białka i błonnika lub białka i tłuszczu. Okazjonalnie jednak podczas urodzin lub wieczornej randki gwiazda mogła dać sobie mały upust. Kluczowe było zachowanie równowagi i nie wprowadzanie zbyt restrykcyjnych zmian w porównaniu do wcześniejszego stylu życia celebrytki.

3. Trenowała na siłowni

Nad ćwiczeniami Jess czuwali Harleyem Pasternakiem i Sydney Liebes. Gwiazda trenowała trzy razy w tygodniu po 45 minut.

4. Codziennie przez godzinę nie korzystała z urządzeń technologicznych

Pasternak w rozmowie z E!News powiedział, że chodziło o coś więcej niż tylko ćwiczenia i dietę. Nie korzystanie z mediów społecznościowych ani wszelkich tabletów czy telewizora przez godzinę dziennie wpłynęła na lepszy sen piosenkarki.

5. Spała minimum 7 godzin dziennie

Dobrej jakości sen był kluczem do sukcesu Jess. Pasternak wyznał E!News, że właśnie ten element codzienności jest najbardziej zaniedbywany przez wiele osób. Jessica przed położeniem się spać wysyłała mu maila, w którym zaznaczała, że udało jej się trzymać wszystkich zasad. Następnie pewna spełnienia wszystkich codziennych obowiązków mogła spokojnie spać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.