Anna Nowak-Ibisz pochwaliła się swoim śniadaniem. Oszacowaliśmy liczbę kalorii

Anna Nowak-Ibisz zaczyna dzień od dwudaniowego posiłku, który wygląda niezwykle apetycznie. Czy spełnia poranne zapotrzebowanie na kalorie? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie posiłku, który dla dziennikarki przygotowała jej stylistka. Okazuje się, że Joanna Dadas posiada ukryte talenty kulinarne. Przygotowane posiłki prezentują się wyjątkowo apetycznie - czy dostarczą odpowiedniej liczby kalorii

 

Ile kalorii mają posiłki Anny Nowak-Ibisz?

Postanowiliśmy obliczyć, ile mniej więcej kalorii dostarczają pokazane przez Annę potrawy. Na dwa pokazanie dania składają się same zdrowe produkty, zawierające dużo witamin i potrzebnych minerałów. Jak wygląda bilans kaloryczny zaprezentowanego śniadania?

  • gotowane jajko (3 połówki) - około 234 kcal. Jedno ugotowane jajko średnio posiada 78 kalorii;
  • połówka awokado -  około 119 kcal;
  • pomidor - 32 kalorie;
  • garść winogron  (około 70 gramów) - 50 kalorii;
  • szklanka ugotowanej kaszy pęczak (około 140 gramów) - 160 kcal;
  • ziarna słonecznika (dwie łyżki, czyli 20 gramów) - 116 kcal;
  • łyżka oliwy z oliwek (ok. 10 gramów) - 88 kalorii.

RAZEM: około 779 kalorii. Przyjmując, że dorosły człowiek powinien spożywać średnio 2200 kcal dziennie, posiłek Anny jest idealnym zastrzykiem kalorii na początek dnia. Dania można sobie podzielić na dwie części: śniadanie i przekąskę lub lunch. 

W jaki sposób Anna Nowak-Ibisz dba o zdrowie?

Przeglądając Instagram dziennikarki możemy zwrócić uwagę na posty, dotyczące tego, w jaki sposób Anna lubi spędzać wolny czas. Spacery, jazda na rowerze oraz pływanie to ulubione aktywności Ibisz. Nie ma informacji na temat diety prezenterki, jednak można zauważyć, że pilnuje, aby jej posiłki składały się ze zdrowych warzyw i owoców. 

Tak gwiazdy dbają o swoją sylwetkę. Karolina Sykut-Jeżyna nie odpuszcza treningów:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.