Joanna Koroniewska opowiedziała o swoim podejściu do diet. "Wszystko zaczyna się w głowie"

Joanna Koroniewska postanowiła odpowiedzieć na często zadawane przez fanów pytanie. Aktorka zdradziła, jakie jest jej podejście do tematów związanych ze zdrowym odżywianiem. Czy gwiazda stosuje specjalną dietę?

Joanna Koroniewska należy do bardzo aktywnych osób. Aktorka nie może spokojnie usiedzieć - próbuje różnych sportów, regularnie biega, angażuje się w wiele projektów zawodowych. Ostatnim przedsięwzięciem Koroniewskiej jest prowadzenie kanały na Youtubie razem z mężem, Maciejem Dowborem. Bardzo często padają pytania o dietę aktorki - co zdradziła Joanna?

 

Joanna Koroniewska opowiedziała o swoim podejściu do zdrowego odżywiania

Przy aktywnym trybie życia niezbędna jest właściwa dieta, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych witamin. Joanna zwróciła uwagę na to, że im jest starsza, staje się coraz bardziej świadoma swoich żywieniowych wyborów:

Im jestem starsza tym czuję się młodziej. Myślę, że na pewno wszystko zaczyna się w naszej głowie, a u mnie z wiekiem doszło dużo dystansu i czegoś jeszcze

- wyznała aktorka na swoim Instagramie. W dalszej części wpisu aktorka ujawniła, czy za jej sylwetką kryje się specjalna restrykcyjna dieta, oraz w jaki sposób dba o zdrowe odżywianie swoich dzieci: 

Wiem, że jestem tym, co jem, a to wcale nie oznacza wielu wyrzeczeń - raczej zmiany myślenia. Nie mam diety, staram się po prostu zdrowo jeść.  Co do budowania świadomych nawyków u dzieci, zauważyłam, że wiele się zmienia kiedy nie tworzymy listy zakazanych produktów, a raczej uświadamiamy im, co dla nich lepsze i zdrowsze. Ja na przykład gotuję i mielę kaszę jaglaną, łączę ją z różnymi owocami - śniadanie pyszne i zdrowe

- Joanna zdaje sobie sprawę, że przekonanie dzieci do zdrowego jedzenia nie jest proste. Zawsze jednak można spróbować "przemycić" nieco witamin do śniadań, czy obiadów. Koroniewska wywołała sporą dyskusję na ten temat. Obserwatorzy dzielą się swoimi sposobami i przemyśleniami:

Mój dwunastoletni synek podgląda, jak miksuje różne koktajle i zawsze chce spróbować , dzięki temu przemycam szpinak i inne cuda.
Dzieci uczą się przez naśladowanie, to jest mój system i sprawdza się. Nie piją gazowanych i słodzonych soków tylko wodę, chipsów też nie jedzą

- czytamy w komentarzach pod postem Koroniewskiej. Żywienie maluchów nie należy do prostych zadań; na każdego jednak znajdzie się sposób!

Chcesz wyszczuplić talię? Spróbuj naszych ćwiczeń i zobacz efekty:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.