Mocna seria ćwiczeń na uda. Znana fit influencerka Ashleigh Jordan pokazuje trening, który rzeźbi ich wewnętrzną stronę

Krótka seria stworzona przez Ashleigh Jordan rzeźbi wewnętrzną stronę ud i spala w jej obrębie tkankę tłuszczową. Umieszczenie tych ruchów w treningowej rutynie na pewno zaowocuje godnymi pozazdroszczenia rezultatami.

Zgrabne nogi wymagają ćwiczeń na różne partie mięśniowe. Inne ruchy odpowiadają za smukłe łydki, a jeszcze inne za wyrzeźbione zewnętrzne lub wewnętrzne strony uda. Tymi ostatnimi zajęła się niedawno Ashleigh Jordan.

Ashleigh JordanAshleigh Jordan instagram.com/nvgtn

Fit influencerka z prawie 3 milionami followersów na Instagramie pokazała jak wykonać zabójczy trening na tę części ciała. Do zrobienia go nie są potrzebne żadne maszyny ani specjalistyczny sprzęt, a jedynie mata. Z tego względu jest to też świetna forma aktywności do wykonania w domu.

Trening Ashleigh Jordan na smukłą wewnętrzną stronę uda

 

Krótki trening składa się z czterech ćwiczeń:

Ćwiczenie 1: Rozstaw nogi dużo szerzej niż na szerokość bioder. Ugnij prawe kolano, lewą nogę pozostaw prostą i zrób przysiad. Następnie przenieś ciężar ciała na drugą stronę i powtórz te same ruchy. Wykonaj w sumie 20 powtórzeń.

Ćwiczenie 2: Usiądź bokiem i oprzyj lewe przedramię na macie. Wyprostuj lewą nogę, a prawą ugnij i przełóż stopę przed lewym udem. Unoś lewą nogę w tempie. Powtórz ćwiczenie po 15 razy na każdą nogę.

Ćwiczenie 3: Zrób przysiad sumo - rozstaw szeroko stopy i zatrzymaj się w przysiadzie. Następnie unoś raz prawą, raz lewą piętę. Powtórz to ćwiczenie 40 razy.

Ćwiczenie 4: Zrób przysiad sumo, a następnie poruszaj się do przodu wychodząc raz prawą, raz lewą nogą. Wykonaj 30 kroków.

Ashleigh sugeruje, że całą serię najlepiej powtórzyć trzykrotnie. Wtedy wewnętrzna strona ud będzie na pewno zaangażowana do konkretnego wysiłku i efekty po pewnym czasie zaczną być zauważalne. Bez problemu możesz łączyć te ćwiczenia z innymi na pozostałe partie nóg, by cały trening był bardziej kompleksowy.

Jeśli jednak należysz do grona osób, które z początkiem roku świeżo ruszyły na siłownię lub po prostu nie czujesz się na siłach na wykonanie ilości powtórzeń sugerowanej przez Ashleigh wykonaj tyle, ile jesteś w stanie. Pamiętaj też, że zawsze możesz zmniejszyć liczbę powtórzeń danego ćwiczenia, ale za to zrobić jedną serię więcej.

 MZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.