Kim Kardashian zdradziła, jak wygląda jej rodzinne śniadanie. "Poranne szaleństwo"

Kim Kardashian postanowiła podzielić się zdjęciem, na którym widzimy, jak wygląda prawdziwy poranek w jej domu. Co na śniadanie je rodzina Kardashian-West?

Poranna sielanka? Na pewno nie w domu Kim Kardashian. Gwiazda wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym widzimy, jak wyglądają posiłki w jej domu. Cała szóstka zaczyna dzień od "porannego szaleństwa", jak napisała celebrytka. Na ogromnym stole możemy zauważyć, co gwiazda social media je na śniadanie.

 

Kim Kardashian pokazała swoje śniadanie

Mimo zabieganego poranku w domu Kim i Kanye'a zawsze jest czas na rodzinne śniadanie. Na stole celebrytki widzimy między innymi dużą porcję owoców, granolę, sadzone jajka, kiełbasę i płatki na mleku. Tradycyjne dania dostarczą całej rodzinie energii z samego rana. Rodzice starają się zjeść i uspokoić dzieci, aby wszystkie zasiadły do wspólnego posiłku. Pod wpisem Kim pojawiło się mnóstwo komentarzy, które podzieliły jej obserwatorów:

Poranne szaleństwo jest wtedy, gdy rzeczywiście samodzielnie gotujesz i musisz zadbać o swoją rodzinę

- czytamy pod zdjęciem. Pojawiły się głosy broniące Kim:

A gdzie widzisz tutaj opiekunkę albo kucharza? 

Część fanów uważa, że celebrytka w końcu pokazała rzeczywistość, a wyidealizowane zdjęcie, zaplanowane pod Instagram. Drugi front zarzuca Kim, że "poranne szaleństwo" jest dopiero wtedy, gdy samemu trzeba wszystko przygotować i posprzątać...

Co trzyma w lodówce Kim Kardashian? Ten wpis celebrytki podzielił jej obserwatorów:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.