Ewa Chodakowska motywuje do ćwiczeń: Potrenowałaś, czy przyjemności wciąż przed tobą?

Ewa Chodakowska tak jak obiecała nie zostawia swoich fanów w treningowym wyzwaniu samych. Pokazuje zdjęcie po treningu i opowiada, jakie ćwiczenia wykonała. Czujecie się zmotywowani?

Ewa Chodakowska wrzuciła na Instagram zdjęcie wprost z sali treningowej. Trenerka mobilizuje do działania - dopiero codzienne zajęcia pomogą ci uzyskać wymarzoną sylwetkę. Ewa pochwaliła się przeprowadzonym treningiem. Jakie ćwiczenia wykonała Chodakowska?

 

Ewa Chodakowska jest już po treningu, a Ty?

Fit gwiazda podzieliła się na Instagramie zdjęciem z siłowni. Celebrytka nie odpuszcza żadnego treningu. Chodakowska sprawdza, jak z wyzwaniem radzą sobie jej fani:

Dzień dobry, jak się czujesz? Potrenowałaś, czy przyjemności wciąż przed Tobą? Ja dzisiaj do starego poczciwego skalpela dorzuciłam hantle po 1 kg i nagle cały program nabrał nowego wymiaru. Często pytacie, jaki program wybrać na początek: Skalpel, Skalpel 2, Slim fit, Secret, Model look, Fit 50 - to idealne programy dla początkujących i dla zaawansowanych w te słabsze dni

- doradza Ewa. Okazuje się, że ćwiczenia proponowane przez Chodakowską doceniają również polskie gwiazdy:

Joanna Przetakiewicz - komentarzJoanna Przetakiewicz - komentarz Ewa Chodakowska - Instagram

Czyżby Joanna Przetakiewicz polubiła programy ćwiczeniowe Ewy i rozpoczęła regularne treningi?

90 dni wyzwania z Ewą Chodakowską

Od 13 stycznia ruszyło nowe wyzwanie treningowe Ewy, w którym do tej pory nieoficjalnie wzięło udział kilkaset tysięcy osób. Chodakowska nie kryje radości z sukcesu - jest się z czego cieszyć. Co tydzień na Instagramie pojawia się plan treningowy na kolejnych siedem dni, a codziennie trenerka stara się dopingować i zachęcać do dołączenia kolejne osoby. 

Czy Ewa Chodakowska ma czasem dość sławy? Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.