Aleksandra Żuraw zdradziła, jak zmieniło się jej podejście do ćwiczeń po urodzeniu córki. "Sport nie jest tylko dla osób z określonym rozmiarem"

Aleksandra Żuraw pod koniec 2018 roku powitała na świecie Polę. Była uczestniczka "Top Model" zdradziła na Instastories, jak przez ostatni czas zmieniło się jej podejście do życia.

Aleksandra Żuraw miesiąc temu obchodziła pierwsze urodziny Poli. Celebrytka przyznała, jaką rewolucję w jej życiu przeprowadziło pojawienie się córki. Modelka wcześniej poświęcała mnóstwo czasu treningom, które w pewnym momencie stały się dla niej przykrym obowiązkiem. Żuraw miała wiele problemów z akceptacją własnego ciała. Ostatni rok był zwrotem o 180 stopni, o czym szczęśliwa mama postanowiła opowiedzieć na Instagramie.

 

Aleksandra Żuraw wyznała, jak córka zmieniła jej podejście do życia

Celebrytka wspominała na Instastories czasy, kiedy sport zajmował w jej życiu bardzo ważne miejsce. Żuraw grała kiedyś w piłkę ręczną, przez co musiała ostro trenować. W pewnym momencie treningi zaczęły się Oli kojarzyć jedynie ze smutną koniecznością. Później postanowiła wziąć udział w w jednej z edycji "Top Model", do programu musiała dużo schudnąć:

Sport zaczął mi się kojarzyć z odchudzaniem. Zaczęłam bardzo krytycznie patrzeć na swoje ciało

- wyznała Żuraw na Instagramie. Aleksandra porzuciła ćwiczenia i mordercze treningi. Jej myślenie uległo kompletnej zmianie po urodzeniu córki. Dziecko zmieniło perspektywę młodej mamy. Zaczęła akceptować swoje ciało, sport stał się przyjemnością, a nie udręką:

Zaczęłam jeździć konno nie dlatego, że chciałam schudnąć, ale po to, żeby się zrelaksować, zapomnieć o problemach dnia codziennego i mieć czas dla siebie. 

- podkreśliła Żuraw. Sport dla Aleksandry stał się możliwością spędzenia wolnego czasu, a nie dążeniem do pobijania kolejnych rekordów. Modelka wróciła do ćwiczeń, ale trenuje inaczej. Najbardziej lubi się rozciągać. Jeśli chcesz wiedzieć, jak prawidłowo wykonać rozciąganie, koniecznie zobacz nasze wideo:

 

Stretching to lekka, przyjemna forma aktywności fizycznej, która rozluźnia i wyciąga mięśnie, a jednocześnie delikatnie kształtuje sylwetkę oraz wpływa na nasze dobre samopoczucie.

Aleksandra wygląda kwitnąco. Widać, że zmiana podejścia do życia oraz ćwiczeń wyszła jej na korzyść. 

Chcesz wiedzieć, jak trenują modelki? Zobacz wideo z dziesięcioma najpopularniejszymi ćwiczeniami:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.