Niesamowita metamorfoza Tomasza Sekielskiego. W odchudzaniu pomogła mu żona. "Bałam się o jego życie"

Tomasz Sekielski schudł już 50 kilogramów. Dziennikarz przyznaje, że droga do nowej sylwetki nie była prosta. Nieocenionym wsparciem przez cały czas jest żona Anna, która jednak w pewnym momencie zaczęła się martwić o zdrowie męża.

Tomasz Sekielski przeszedł niezwykłą przemianę. Dziennikarz postanowił wziąć się za siebie dla rodziny oraz własnego zdrowia. Jak przyznaje w wywiadzie dla "Vivy", nie poradziłby sobie z metamorfozą, gdyby nie wsparcie żony. Małżeństwo Sekielskich pojawiło się na ostatniej okładce magazynu, któremu udzielili obszernego wywiadu.

 

Tomasz Sekielski opowiedział o swojej metamorfozie

Tomasz przyznał, że to właśnie Anna uświadomiła go, że nadprogramowe kilogramy mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Nadwaga może być przyczyną problemów zarówno zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Sekielski zdradził, że przy intensywnej pracy nad filmami nie dbał o zdrowie, mimo uwag żony:

Nieraz, gdy siedziałem do późna w nocy, odnajdywałem schowane słodycze i zajadałem nimi stres. Ania zawsze pilnowała, abym żył zdrowo, ale to ja sam się zaniedbałem

- powiedział dziennikarz w wywiadzie. Na szczęście w porę żona przemówiła mu do rozsądku i zachęciła do zrobienia operacji żołądka:

Próbowałam już wcześniej Tomka przekonać, aby to zrobił. Myślę, że to był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję o jego życie

- wyznała "Vivie" Anna Sekielska. Żona dziennikarza dodaje, że po operacji Tomasz jest w dużo lepszej formie nie tylko fizycznie, lecz także psychicznie. Sekielski po zabiegu je zdecydowanie mniej, choć nadal jego sylwetka nie jest idealna:

Jem jedną dziesiątą tego, co dawniej. Ale jadam wszystko. Teraz podczas wyjazdu, kiedy zjadłem cztery łyżki zupy w restauracji, właścicielka obraziła się, że mi coś nie smakowało. Popatrzyła na mnie podejrzliwie, bo jednak jestem ciągle duży. Nie kojarzę się z kimś, kto zostawia resztki na talerzu

- dodaje dziennikarz. Trzeba przyznać, że przemiana Sekielskiego robi spektakularne wrażenie. Scenarzystę trudno poznać na dawnych fotografiach. 

Mateusz Borkowski opowiedział w "Przerwie na kawę" o swojej metamorfozie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.