Rebel Wilson przechodzi metamorfozę i wciąż chudnie. Pokazała zdjęcia na Instagramie, różnicę widać gołym okiem

Rebel Wilson wygląda coraz szczuplej - aktorka postanowiła wziąć się za siebie i rozpoczęła przygodę z siłownią. Trener personalny zdradził, jak wyglądają jej zajęcia. Te ćwiczenia przynoszą świetne efekty.

Rebel Wilson w noworocznym poście na Instagramie zadeklarowała, że ten rok będzie "rokiem zdrowia". Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że nie ma problemu ze swoimi krągłościami, jednak zdjęcia do musicalu "Koty" uświadomiły aktorkę, że najwyższy czas zająć się swoją sylwetką. 

 

Rebel Wilson zaczęła ćwiczyć na siłowni

Aktorka przeszła od słów do czynów, a siłownię odwiedza aż sześć razy w tygodniu. Jej osobisty trener zdradził dla "Hollywood Life", jakie ćwiczenia wykonuje Rebel. Instruktor wychwala Wilson, doceniając jej wkład w zajęcia:

Rebel jest przeuroczą osobą. Podczas treningów dobrze się razem bawimy. Tak jak w przypadku każdego mojego klienta, staram się, aby sesje były przyjemne i angażujące. Ćwiczenia łączą dobrą zabawę z wymagającą pracą

- zaznaczył Jono Castano Acero. Jaką wskazówkę daje trener dla wszystkich aktywnych?

Zachęcam wszystkich swoich klientów, aby w ciągu dnia wykonali dodatkowy trening cardio. Codziennie należy dążyć do przejścia 10 tysięcy kroków. Telefony i zegarki oferują aplikacje, które pilnują wyznaczonej liczby kroków

- proponuje trener Wilson. Chcesz wypróbować ćwiczenia, które gwiazda wykonuje na siłowni? Trener personalny w udzielonym wywiadzie wymienił następujące figury:

  • ćwiczenie na rowerze stacjonarnym - jazda w utrzymywanym szybkim tempie pozwala na spalenie zbędnych kalorii. To doskonałe wzmocnienie kondycji i podkręcenie metabolizmu.
  • przysiady z wykorzystaniem taśmy ćwiczeniowej -  20 powtórzeń pozwoli na aktywowanie ścięgna podkolanowego oraz pracę pośladków. Dzięki taśmie TRX używamy masy ciała oraz siły grawitacji, jako oporu. W ten sposób budujemy kondycję, poprawiamy koordynację i elastyczność, oraz zwiększamy stabilność rdzenia i stawów. 
  • naciąganie taśmy treningowej - wykonujemy 12 powtórzeń na każdą rękę. Prawidłowe wykonanie tego ćwiczenia polega na ciągnięciu oburącz za taśmę, jednocześnie lekko skręcając tułów w stosunku do zamocowanej taśmy. Trening doskonale wzmacnia mięśnie brzucha. 
  • ćwiczenie z piłką lekarską - 10 powtórzeń na każdą stronę. Połóż się na macie treningowej. Umieść piłkę w jednej ręce i ustabilizuj ją na kolanach. W tym samym momencie wyciągnij do tyłu wolną rękę oraz nogę do przodu, znajdującą się po przeciwnej stronie ciała. Figura świetnie wzmacnia mięśnie rdzenia, pleców oraz kręgosłupa.
  • ćwiczenia z wykorzystaniem lin treningowych - 30 sekund na zakończenie treningu, pozwoli spalić ostatnie nadprogramowe kalorie.

200 kcal w kwadrans? To możliwe! Wypróbuj nasz trening turbospalania: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.