Julia Wieniawa konsekwentnie pracuje nad sylwetką. Aktorka nagrała swój poranny trening. Wykonała go samodzielnie w domu

Julia Wieniawa pielęgnuje swoją pasję do sportu nawet w domu. Aktorka dodała na Instastories nagranie z porannego treningu. Nietrudno zauważyć, że jest w świetnej formie.

Julia Wieniawa dzielnie trzyma się swojego postanowienia, by w 2020 roku zrobić formę życia. Na Instagramie podzieliła się z fanami krótkim nagraniem z porannego treningu. Aktorka nie ćwiczyła jednak z trenerem personalnym na siłowni, ale samodzielnie w domu.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa trenuje w domu

Na rozłożonej pośrodku salonu macie aktorka wykonała trening jogi. Jest to jedna z jej ulubionych aktywności fizycznych. W listopadzie praktykowała ją podczas pobytu na Bali. Wspomniała wtedy na Instagramie, że pozwala jej nie tylko rozciągnąć ciało, ale też przede wszystkim wyciszyć się i odzyskać wewnętrzny spokój oraz zaakceptować własne wady i zalety.

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram.com/juliawieniawa

Julia napisała, że trochę wypadła z jogowej formy, ale wraca do pracy nad nią. Wspomniała, że domowy trening był podyktowany brakiem czasu na to, by pójść na zajęcia. Inspirację do ćwiczeń zaczerpnęła z Youtube'a. Naśladowała ćwiczenia z kanału Małgorzaty Mostowskiej.

Podczas ćwiczeń widać, że Julia jest nie tylko skupiona na odpowiednim wykonywaniu poszczególnych asan, ale również na prawidłowym oddychaniu. Nie sposób nie zwrócić też uwagi na to, jak płynnie przechodzi z jednej pozycji do kolejnej. Bez wątpienia umiejętności Julii w kwestii jogi są na bardzo wysokim poziomie.

MZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.