Ewa Chodakowska stworzyła patent na super ciało. Trenerka wypunktowała, co dokładnie należy zrobić, by osiągnąć sylwetkę marzeń

Ewa Chodakowska stworzyła patent na super ciało. Trenerka wypunktowała, co dokładnie należy robić, by osiągnąć sylwetkę swoich marzeń. Jej zasady są warte wypróbowania.

Ewa Chodakowska nie przestaje zachęcać swoich fanów do walki o najlepszą wersję siebie. W ostatnim poście na Instagramie stworzyła listę zasad, których przestrzeganie jest niezbędne do wypracowania wyrzeźbionej sylwetki.

W opisie zdjęcia zaznaczyła, że chce w pozytywny sposób zmienić sposób myślenia swoich fanów i zmotywować ich do działania. Zasady Ewy nie są niemożliwe do wprowadzenia w życie. Właściwie wymagają jedynie odrobiny zapału, chęci i konsekwencji.

10 fit zasad Ewy Chodakowskiej

1. Wychudzone ciała nie są piękne. Głodzenie się, to najgorszy sposób na utratę zbędnych kilogramów. Przestaw się i zamień marzenie o chudości na pragnienie szczupłego i wysportowanego ciała.

2. Nie musisz katować się półtoragodzinnymi treningami, by zobaczyć efekty. Wystarczy, że będziesz ćwiczyć 30 minut dziennie.

3. Skoncentruj się na wypracowaniu najlepszej wersji siebie i bądź konsekwentna w działaniu.

4. Odstaw na bok diety cud. Jedyne, czego możesz się po nich spodziewać, to efekt jojo.

5. Unikaj alkoholu! Raz w tygodniu to stanowczo za dużo.

6. Wpisz w plan dnia z tygodniowym wyprzedzeniem trening- sam na sam dla siebie. To chwila, która poprawi ci samopoczucie.

7. Naucz się kilku prostych posiłków. W ten sposób przygotowanie jadłospisu na następny dzień zajmie ci mniej czasu.

8. Nie licz na efekty z dnia na dzień. Podejdź to tego jak do trzymiesięcznego planu i ewentualnie zaskocz się rezultatami jakie zauważysz szybciej.

9. Uważaj na zachcianki, kontroluj je i znajdź dla nich zdrowe zamienniki.

10. Jedź białko i węglowodany, ale nie zapominaj też o zdrowych tłuszczach! Są tak samo niezbędne.

Wytrwałe trzymanie się z góry narzuconych obowiązków może nie jest tym na co każdy ma ochotę, jednak te zasady prowadzą do trwałych zmian w codziennych nawykach. Z każdym dniem podtrzymywanie wyznaczonego planu jest dużo łatwiejsze. Warto, więc zrobić coś dla siebie i wprowadzić te kilka zmian do swojego stylu życia.

MZ

Przerwa na kawę - Ewa Chodakowska i Anna Starmach

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.