Michelle Obama zachęca do ćwiczeń w niecodzienny sposób. Włącz motywacyjną playlsitę i ruszaj na siłownię

Michelle Obama inspiruje na Instagramie swoich obserwatorów do zmiany stylu życia. Była pierwsza dama USA w ciekawy sposób postanowiła zachęcić fanów do rozpoczęcia nowego roku od ćwiczeń na siłowni.

Michelle Obama prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Pomiędzy realizacją wielu projektów żona byłego prezydenta potrafi wygospodarować czas dla siebie. Michelle wie, jak niezwykle ważną rolę dla naszego zdrowia odgrywają dieta oraz ćwiczenia. Z nowym rokiem Obama próbuje zachęcić do treningów, udostępniając swoją motywującą playlistę.

 

Michelle Obama inspiruje użytkowników Instagrama do ćwiczeń

Gwiazda wciąż zaskakuje - w mediach społecznościowych pojawiają się często nagrania z siłowni, gdzie możemy zobaczyć umięśniony brzuch Michelle. W najnowszym poście na Instagramie Obama postanowiła zachęcić swoich obserwatorów do realizacji noworocznych postanowień, zwłaszcza tych związanych z aktywnością fizyczną:

Nadszedł czas, aby zacząć realizować swoje nowe postanowienia noworoczne, zwłaszcza, że z dnia na dzień stają się to coraz trudniejsze. Aby trochę was zainspirować, chcę się podzielić swoją playlistą na rok 2020. Te piosenki sprawiają, że czuję większą motywację do działań, zwłaszcza jeśli mam przed sobą długi i męczący trening

- czytamy na oficjalnym Instagramie Obamy. Wśród polecanych przez Michelle utworów znajdziemy m.in. utwór Sama Smitha, Jennifer Lopez oraz Eda Sheranna i Beonce. Bogaty repertuar i różnorodność utworów z pewnością  wielu osobom przypadnie do gustu.

Michelle Obama od lat próbuje odchudzić Amerykanów

Michelle od 2007 roku zaangażowała się w wiele społecznych projektów, które miały na celu promowanie zdrowego stylu życia, walki z otyłością, również występującą w niebezpiecznym stopniu wśród dzieci i młodzieży. W 2012 roku  pojawiła się książka Obamy "American Grown", w której można znaleźć dietetyczne przepisy, które mają pomóc Amerykanom w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Sama Michelle poświęca wiele czasu na treningi. Często odwiedza siłownię, gdzie ćwiczy przy pomocy hantli, piłki lekarskiej oraz ciężarków. Podczas zajęć wykorzystuje również elementy boksu. Jesteśmy pełni podziwu dla tak świetnej sylwetki 56-letniej byłej pierwszej damy!

Chcesz szybko zrzucić 200 kalorii? Zobacz nasz trening turbospalania:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.