Rosie Huntington-Whiteley zdradziła swój przepis na szczupłą sylwetkę. Sekret tkwi w jednym produkcie

Rosie Huntington-Whiteley musi nieustannie pilnować swojej figury. Modelka zna sposoby na to, w jaki sposób utrzymać linię. Dzięki jej trikom łatwiej zapanujesz nad swoją sylwetką.

Rosie Huntington-Whiteley ujawniła swoje sposoby na utrzymanie sylwetki, w wywiadzie dla "Sunday Times Style". Modelka opowiedziała o swojej diecie i treningach, które odmieniły jej styl życia. Co zdradziła celebrytka?

 

Rosie Huntington-Whiteley opowiedziała o swojej diecie

Rosie, odpowiadając na wielokrotnie pojawiające się w sieci pytania, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić swoje sposoby na piękną figurę. 32-letnia modelka przyznała się, że od czasu do czasu stosuje tzw. post przerywany, który polega na tym, że nie jemy w odstępie 8-10 godzin. Rosie zaczyna swój dzień około godziny 8 rano, od wypicia matchy z mlekiem owsianym, która posiada niezwykłe właściwości. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wpływa na organizm, koniecznie przeczytaj nasz artykuł o trzytygodniowym wyzwaniu z matchą. W ciągu dnia Huntington-Whiteley stara się jeść posiłki bogate w chude białko, w jej diecie królują świeże warzywa. Modelka unika czerwonego mięsa, węglowodanów, soli i cukru - zwłaszcza przed sesjami zdjęciowymi. Obiad, który jest jednocześnie ostatnim posiłkiem w ciągu dnia, Rosie je między 16 a 18 po południu. Oczywiście, istnieją wyjątki dla tej zasady:

Ostatni posiłek jem między 16 a 18, aby wszystko się prawidłowo strawiło. Jednak jeśli jem obiad na mieście jest to zdecydowanie późniejsza godzina. Trzeba być elastycznym

- wyznała celebrytka. 

Rosie Huntington-Whiteley - jak ćwiczy modelka?

Rosie przyznała, że widzi niesamowitą różnicę w swoim wyglądzie oraz samopoczuciu, od kiedy zaczęła ćwiczyć pilates, o czym opowiedziała w rozmowie z "Women's Health":

Widzę różnicę w tym, jak teraz wygląda moje ciało. W łatwy sposób mogę trenować konkretne partie mięśni. W ten sposób wszystkie są wyćwiczone, napięte. Kiedy mam ochotę na prawdziwy wycisk, uczęszczam na lekcje tańca lub boksu, który jednocześnie minimalizuje mój stres. Lubię też jogę, która pomaga mi się odprężyć

- powiedziała modelka we wspomnianym wywiadzie. Takie urozmaicone treningi świetnie działają na naszą sylwetkę, z czego Rosie doskonale zdaje sobie sprawę.

Jak ćwiczą modelki? Zobacz trening Kasią Rain, który pomoże wyszczuplić nogi:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.