Joanna Jabłczyńska wróciła na siłownię. "Jedyny słuszny sposób na Blue Monday"

Joanna Jabłczyńska prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Aktorka zaskakuje kolejnymi propozycjami treningowymi, proponując fanom na Instagramie ćwiczenia z wykorzystaniem akcesoriów.

Joanna Jabłczyńska posiada niesamowitą kondycję i doskonałą sylwetkę. Aktorka kocha aktywność fizyczną i zachęca wszystkich, aby włączyli sport do swojego życia. 20 stycznia 2020 roku wypada Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku. Jabłczyńska ma najlepszy sposób na przetrwanie tego poniedziałku - nic tak nie poprawi samopoczucia, jak ćwiczenia.

 

Joanna Jabłczyńska motywuje do treningów

Niedawno Joanna pochwaliła się zdjęciami zza kulis sesji zdjęciowej, w której pozowała w sportowych ubraniach. Aktorka wyglądała świetnie - stroje podkreślały wyrzeźbioną sylwetkę aktorki. Najnowszy wpis na Instagramie gwiazdy potwierdza, że Jabłczyńska bierze udział w kolejnym sportowym projekcie. Forma Joanny zasługuje na prawdziwe uznanie. Gwiazda bardzo często dzieli się w sieci swoimi propozycjami na ćwiczenia, przy wykorzystaniu różnych akcesoriów. Hantle pomogą urozmaicić treningi, możesz ich użyć do wykonania przysiadów bułgarskich, a także ćwiczyć z nimi w domu, wykonując te ćwiczenia. Hantle wzmacniają mięśnie rąk i ramion: kształtują triceps, barki oraz plecy. Gumy treningowe, których używa Joanna, są doskonałym uzupełnieniem zajęć - polecamy przykładowy trening z ich wykorzystaniem:

 

Joanna Jabłczyńska - jak wygląda dieta przy tak aktywnym trybie życia?

Intensywne treningi wymagają większej liczby spożywanych kalorii. Aktorka od wielu lat była wegetarianką, niedawno spróbowała bardziej restrykcyjnej diety i przeszła na weganizm. Od czasu do czasu Jabłczyńska przyrządza potrawy z jajkami oraz owocami morza. Jeśli chcesz wypróbować podobny sposób odżywiania, pamiętaj, aby w jadłospisie znalazły się warzywa strączkowe, dużo warzyw zielonych oraz owoce, z których możesz przygotować na przykład odżywcze koktajle lub sałatki.

Czy wiesz czym jest space stretch? Zobacz trening Joanny Jabłczyńskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.