Nie lubisz siłowni? Możesz wziąć przykład z Cleo i spalić kalorie w przyjmniejszy sposób. "Jaki sztos!"

Cleo pojawiła się na Stadionie Narodowym, gdzie zaprezentowała swoje umiejętności łyżwiarskie. Trzeba przyznać, że piosenkarka świetnie sobie radzi.

Cleo zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Wokalistka wrzuciła nagranie, na którym zaprezentowała swoje umiejętności w jeździe na łyżwach. Fani zachwycają się jazdą jurorki "The Voice Kids" - pokazywane przez nią figury nie należą do najprostszych. 

 

Cleo pokazuje swoje umiejętności łyżwiarskie 

Na załączonym nagraniu wokalistka śmiga na łyżwach, jeżdżąc tyłem. Cleo zdradziła, że uwielbia tę formę aktywności, zabawnie komentując:

Łyżwy też mi nie straszne! Słowianka na lodowisku:)

- napisała piosenkarka we wspomnianym poście. Jazda tyłem z tak zwaną "przekładanką", którą zrobiła Cleo należą do trudnych technicznie figur łyżwiarskich. Wymagają dobrej koordynacji, równowagi i ćwiczeń. Wykonując przekładanie nóg, jazda jest szybsza i bardziej dynamiczna. Obserwatorzy celebrytki podziwiają swoją idolkę:

Nigdy chyba nie przestaniesz mnie zaskakiwać, co ty jeszcze umiesz robić!
Jaki sztos!
Jeździsz niesamowicie na tych łyżwach, zaskakujesz mnie coraz bardziej

- czytamy w komentarzach. Również podziwiamy wyczyny gwiazdy, jesteśmy pod wrażeniem sprawności!

Jazda na łyżwach - sposób na trening

Sezon zimowy trwa - mimo braku sprzyjającej w większości kraju pogody. Dlatego idealnym rozwiązaniem są lodowiska. Jazda na łyżwach pozwoli pocieszyć się zimową aurą, a także doskonale wpłynie na naszą kondycję i figurę. Dzięki takiemu treningowi spalisz nawet 800 zbędnych kalorii, wzmocnisz mięśnie, a także poprawisz swoją koordynację. To również doskonały sposób na dotlenienie organizmu. Podczas jazdy aktywnie pracuje całe ciało, w tym ramiona, ręce, obręcz biodrowa oraz nogi. Pamiętaj, aby przed każdą jazdą wykonać prawidłową rozgrzewkę - jak ją wykonać? Tego dowiesz się, z naszego artykułu. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się, jak zacząć swoją przygodę z łyżwiarstwem, koniecznie zajrzyj tutaj

Karolina Gilon próbuje nowego treningu - taniec na szpilkach okazał się trudniejszy, niż myślała:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.